Кредит з 18 років

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Студенти – найвразливіша в матеріальному плані соціальна група. Потреба грошей постійно зростає, а доходи бувають епізодично. Навіть у банку молодим людям не раді – оформити кредит з 18 років можна лише з довідкою з місця роботи або заручившись порукою батьків.

Якщо раніше підмогою могла бути стипендія, то сьогодні студентам, більшість із яких навчаються на комерційній основі, розраховувати нема на що. А поєднувати навчання з роботою нелегко, особливо на перших курсах ВНЗ. Тож взяти кредит у банку з 18 років можуть одиниці. Яким би прекрасним цей період не виглядав у спогадах старших, головною перешкодою на шляху до перших успіхів завжди було тотальне безгрошів’я.

Альтернатива, яка дозволить студенту терміново оформити онлайн позику на картку з 18 років без надання довідок про доходи – онлайн-сервіс мікрокредитування «Качай Гроші». З нами легко вирішити питання, які часто турбують молодь:

Де жити – чим платити за квартиру, кімнату чи гуртожиток
Як одягатися стильно та красиво
Як забезпечити себе сучасними гаджетами
Де взяти гроші на курси та освіту
За що зводити дівчину на побачення

Оформивши молодіжний кредит, ви зможете вирішувати ці питання в міру виникнення.

Як отримати мікропозику з 18 років на карту

Отримання молодіжного кредиту не триватиме багато часу. Для того щоб оформити позику до 15000 грн на строк до одного місяця потрібно:

Зайти на сайт «Качай Гроші» з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету
Зареєструватись в особистому кабінеті
Вибрати потрібну суму та термін кредитування
Надіслати заявку на розгляд та дочекатися рішення щодо кредиту
Підписати договір за допомогою спеціального коду, який прийде до СМС на мобільний телефон позичальника

Термінові онлайн кредити з 18 років доступні лише за наявності банківської картки. Тобто, перш ніж подати заявку на позику, потрібно отримати картку будь-якого українського банку. Саме на неї надійдуть гроші за вдалого рішення за кредитом.

Переваги молодіжних кредитів онлайн

Безвідмовний онлайн кредит на карту з 18 років в Україні має величезний попит, тому що послуга «Качай Гроші» має цілу низку переваг у порівнянні з банківськими кредитами:

На рішення про видачу не впливає вік позичальника чи його кредитна історія
МФО не запитує, на що ви витратите позику
Цілодобове обслуговування та клієнтська підтримка – працюємо 24/7
Зручний та зрозумілий інтерфейс сайту
Оформлення кредиту з 18 років без відмови відбувається онлайн
Мінімальний пакет документів – без довідки про доходи
Гнучкі умови кредитування, які легко підлаштувати під вашу ситуацію
Програма лояльності, акційні пропозиції та додаткові бонуси дисциплінованим клієнтам
Декілька зручних варіантів погашення позики
Можливість пролонгації позики

Заповнюючи заявку на кредит також вкажіть електронну адресу та номер мобільного телефону, на який прийде СМС із рішенням щодо мікропозики до зарплати. Заповнюйте уважно заявку! Найменша помилка в особистих даних може стати причиною відмови у кредиті до заробітної плати онлайн.

Умови кредитування з 18 років

В Україні позики можуть оформлювати лише повнолітні громадяни. З 18 років найпростішим варіантом є кредити на картку. Вони оформляються через інтернет і вимагають мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН.

Онлайн позику з 18 років видається на строк від 5 днів до місяця. Мінімальна сума кредиту 500 грн., а максимальна – 15 тис. грн. За першого звернення «Качай Гроші» пропонують клієнтам знижену відсоткову ставку – 0,01% на день. Також для нових клієнтів трохи зменшено доступні термін та сума позики – до 21 дня та до 5 тис. грн.

Финансовая поддержка молодежи очень важна на первых этапах самостоятельного жизненного пути. Поэтому нужно выбирать проверенных и опытных партнеров, которые смогут предложить гибкие и лояльные условия кредитования. Сервис «Качай Гроши» выдает займы онлайн с 18 лет и гарантирует качество своих услуг. Поэтому мы стали надежной поддержкой для многих украинских семей.