Гроші до зарплати

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Більшість українців планує сімейний бюджет від зарплати до зарплати. Для людей, що офіційно працюють, цей період становить 21 день, для зайнятих на неофіційній роботі – розтягується до місяця. Де взяти гроші, якщо вони терміново знадобились, а до зарплати далеко? Потрібно терміново замінити кран, купити дитині зимові чоботи або сплатити подорож вихідного дня на найближчий вікенд. Вихід є – гроші у борг до зарплати на картку!

Швидкі позики від «Качай Гроші» – надійний помічник у вирішенні фінансових проблем. Без зайвих питань та додаткових документів можна отримати онлайн позику до зарплати під невеликий відсоток – за першого звернення ставка становить 0,01%. Оформлення грошей до зарплати займає до 15 хвилин, кошти переводять прямо на банківську картку клієнта без відмови.

Як взяти кредит до зарплати на картку

Все більше людей звертаються до МФО, щоб терміново позичати онлайн грошей до зарплати. Фінансова послуга популярна не лише в Україні, а й у світі. Так просто зайти на сайт мікрофінансової організації, зареєструвати особистий кабінет, заповнити анкету та отримати онлайн позику до зарплати на картку.

Ставка за першою мікропозикою в «Качай Гроші» складає 0,01% на день. Компанія може дати позику на строк від 5 до 21 дня. За першого звернення можна зайняти від 500 грн до 5 тис. грн. Постійним клієнтам доступні збільшені ліміти по грошам та дням.

Кредитні компанії висувають до позичальників найпростіші вимоги:

Можна отримати кредит з 18-річного віку та до 65 років
Потрібно бути громадянином України, мати на руках оригінал паспорта та коду ІПН
Бути власником чинної банківської картки

Заповнюючи заявку на кредит також вкажіть електронну адресу та номер мобільного телефону, на який прийде СМС із рішенням щодо мікропозики до зарплати. Заповнюйте уважно заявку! Найменша помилка в особистих даних може стати причиною відмови у кредиті до заробітної плати онлайн.

Переваги грошей до зарплати

Кредит до зарплати має багато переваг, які роблять послугу популярною в Україні:

Щоб взяти кредит до зарплати в інтернеті, не потрібно відвідувати відділення кредитної компанії або банку. Гроші можна отримати не виходячи з дому і навіть не встаючи з дивану за кілька хвилин
Не потрібно збирати та надавати кредитору документи та довідки. Не потрібно шукати поручителя чи заставу. Гроші до ЗП можна отримати навіть без довідки про доходи
Позичальник самостійно вирішує, яку суму і який термін оформляти кредит. На відміну від банків, МФО не намагаються «зрізати» суму та диктувати свої правила гри
Погана кредитна історія не завадить позичати гроші до зарплати. Можливість отримати позику в МФО є у будь-якої людини
Кредити допомагають людям із поганою кредитною історією виправити своє фінансове досьє. Вчасно погашений кредит зробить вашу історію кращою. Після цього можна розраховувати на лояльне ставлення фінансових організацій та вигідніші умови кредитів

Як віддати кредит до зарплати

Онлайн сервіс мікропозик «Качай Гроші» подбав про те, щоб клієнтам було зручно не лише цілодобово брати онлайн гроші на картку, а й погашати позики до зарплати. Для цього працюють кілька способів погашення заборгованості:

На сайті «Качай Гроші» в особистому кабінеті достатньо вибрати форму для оплати, вказати потрібну суму, реквізити банківської картки та натиснути кнопку «Сплатити»;
Можлива оплата онлайн через сервіс Pogashay.com.ua
Закрити кредит можна через термінальну мережу Приватбанку
У касі будь-якого банківського відділення. Мінус такого способу – можливі комісійні збори із боку банку. Тому, перш ніж оплачувати, проконсультуйтеся з працівником банку або контактного центру

Пролонгація позики

А що робити, якщо роботодавець затримує зарплату, з якою планував погасити онлайн кредит на карту? У такій ситуації позику можна пролонгувати – тобто продовжити без штрафів та пені за базовими умовами кредиту.

Якщо термін погашення закінчився або закінчується днями, можна погасити проценти, що набігли за дні користування кредитом, і активувати пролонгацію позики.