Як онлайн отримати в кредит
10 000 грн на карту

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Сьогодні щоб зайняти 10 000 гривень не потрібно кудись мчати або обдзвонювати знайомих. Кредит у 10 тисяч можна оформити онлайн та отримати на картку будь-якого банку, який офіційно працює в Україні.

Послугу експрес-кредитування пропонують мікрофінансові організації. Вони пропонують позички строком до місяця. Щоправда, не всі кредитні компанії готові надати позику в 10000 грн онлайн на картку вже за першого звернення – часто МФО прагнуть розпочати співпрацю з меншою сумою. Але є винятки.

У компанії «Качай Гроші» вже при першому обігу можна зайняти 10000 гривень. Процентна ставка становитиме 0,01% на день від суми кредиту. Новий клієнт може оформити його терміном від 5 до 15 діб. При повторних зверненнях, термін кредитування збільшується до місяця, а доступна сума позики – до 15 000.

Позика на карту видається за спрощеними правилами:

Без поручителів
Без застави
Без тривалих перевірок
Без довідок з місця роботи та про доходи

Оформляючи заявку на сайті МФО та отримуючи суму на картку, позичальник економить час – оформлення кредиту займає 20-30 хвилин.

Як використовувати кредитні гроші

Кредит у 10 тисяч допоможе швидко вийти зі складної ситуації. Така сума допоможе у вирішенні багатьох побутових проблем та замінить наступні слуги:

Кредит на ліки та оплату роботи лікарів
Кредит на лікування зубів та інші стоматологічні послуги
Кредит на ремонт автомобіля при несправності або пошкодження після ДТП
Кредит на купівлю великої побутової техніки – пральної машини, холодильника, телевізора тощо;
Кредит на комп'ютер, ноутбук чи смартфон
Кредит на оплату штрафів ПДР
Кредит на оплату комунальних послуг

На відміну від кредитних пропозицій магазинів, отримавши позику на картку, позичальник не прив’язаний до конкретного продавця і сам вибирає, у кого дешевше і зручніше купувати. Клієнт МФО повністю розпоряджається сумою кредиту та може використати на свій розсуд усі 10000 грн, які надійшли на картку.

Хто може отримати позику у 10 тис. грн

Кредит онлайн доступний для всіх громадян України від 18 до 65 років. Зайняти 10000 на банківську картку можуть студенти, бюджетники, пенсіонери та люди без офіційної роботи.

Достатньо мати паспорт, ІПН, картку будь-якого українського банку з балансом не менше 1 грн та мобільний телефон, на який прийде код підтвердження. Оформити заявку можна в особистому кабінеті на сайті компанії. За кілька хвилин клієнт дізнається рішення щодо кредиту, і незабаром отримає гроші.