Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 11.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Позика з поганою кредитною історією

Кредитна історія зі знаком «мінус» більше не вирок! Ніхто з нас не застрахований від ситуацій, коли тимчасова відсутність вільних коштів заважає погасити заборгованість по кредиту. Мікрокредітні компанії йдуть назустріч клієнтам «з проблемами», і дають їм можливість взяти позику онлайн з поганою кредитною історією. До того ж, подібний швидкий кредит допоможе позичальникові погасити попередній борг і поліпшити свої взаємини з банками і МФО.

Як взяти позику з поганою кредитною історією?

По-перше, потрібно відкинути сумніви і зайти на сайт сервісу «Качай Гроші». Ознайомитися з умовами надання фінансових послуг і продуктовою лінійкою;

По-друге, скориставшись спеціальним кредитним калькулятором, підберіть бажаний термін і суму кредитування.

По-третє, швидко пройти реєстрацію, ознайомиться з правилами і заповнити заявку. Не забудьте вказати номер чинної банківської карти! Саме на неї будуть перераховані гроші.

По-четверте, після того, як сервіс проведе верифікацію вашої карти, уважно ознайомтеся з офертою і підпишіть її.

Ну і останній етап, який підтверджує, що оформлена позика онлайн з поганою кредитною історією — грошові кошти переводяться на банківську картку клієнта в день звернення.

Переваги позики з поганою кредитною історією від «Качай Гроші»

В Україні сьогодні велика кількість різноманітних фінкомпаній. Чим же відрізняються цілодобові позики онлайн з поганою кредитною історією від «Качай Гроші»?

  • Ми надаємо послуги цілодобово, без відмови, без перевірок, з мінімальною кількістю документів і, що важливо, моментально!
  • Наші кредитні продукти і їх умови підходять усім! Вони настільки гнучкі і вигідні, що будь-який потенційний позичальник знайде свій варіант позики. А перший кредит під 0,01%, без сумніву, припаде до душі новим клієнтам.
  • Ми любимо наших постійних і дисциплінованих позичальників, тому даємо їм можливість взяти участь в бонусній «Програмі лояльності» — знижка до 20% на процентну ставку.

Ось чому займ на карту онлайн з поганою кредитною історією від нашої компанії настільки популярний серед інтернет-користувачів.

Умови оформлення онлайн заявки на позику з поганою кредитною історією

Яку суму можна взяти?

Перший кредит: мінімальна сума 500 грн, максимальна— 10 000 грн. При наступних оформленнях максимальна сума зростає до 15 000 грн.

Кому видають позику з поганою кредитною історією?

Українцям у віці від 18 до 65 років. Вони повинні мати при собі оригінали документів (паспорт та ІПН), а також діючу банківську карту.

Як повернути гроші?

Ми подбали не тільки про швидке отримання коштів, а й про зручне погашення заборгованості. Сьогодні наші клієнти можуть погасити борг: на сайті за допомогою банківської карти, в мережі платіжних терміналів і в сервісі pogashay, а також шляхом банківського переказу.

Причини можливої ​​відмови заявки

Основними причинами, за якими ви не зможете отримати позику онлайн з поганою кредитною історією, є: недостовірна інформація в заявці, судимість або проблеми зі здоров'ям (облік в психоневрологічному диспансері).

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація позики з поганою кредитною історією

Головна умова партнерських і взаємовигідних відносин — своєчасне виконання взятих зобов'язань. Саме тому, уникнути будь-яких штрафних санкцій та непорозумінь, допоможуть проведені в строк і в повному розмірі погашення заборгованостей.

Крім того, як дисциплінований і постійний клієнт, ви відразу отримуєте можливість пролонгації позики до зарплатні в разі потреби. Умови договору залишаються незмінними, що дозволяє користуватися грошима миттєво на тих же вигідних умовах.

Таким чином, замовити та отримати терміново вигідну позику реально і дуже просто! Витративши всього кілька хвилин часу, ви зможете закрити свої фінансові питання на прийнятних умовах від надійного фінансового сервісу «Качай Гроші».