Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Позика з 18 років

Погодьтеся, один з кращих етапів життя людини — студентські роки! Але, якими б прекрасними не були перші кроки дорослішання, саме в цей період кожен з нас відчуває гостру нестачу коштів. І якщо комусь допомагає вижити стипендія, розмір якої не такий вже й великий, то більшості студентів, що навчаються на платній основі, і цих грошей не бачать. Хороший варіант — поєднання навчання з роботою, але це далеко не всім під силу. І якщо кредит в банку без офіційного працевлаштування отримати неможливо, то оформити позику онлайн з 18 років в онлайн сервісі мікрокредитування «Качай Гроші» прекрасна і доступна альтернатива. Без перевірок, без відмови, швидко і цілодобово!

Як взяти позику з 18 років?

Процес оформлення онлайн позики з 18 років на карту — це всього лише кілька хвилин вашого часу і мінімум документів. Для оформлення суми від 500 грн під 0,01% на термін до 30 днів:

  • Зайдіть на сайт кредитного сервісу «Качай Гроші». Скориставшись спеціальним кредитним калькулятором, виберіть потрібну суму і бажаний термін кредитування.
  • Увійдіть в Особистий кабінет і підтвердіть, що ознайомилися з правилами послуги.
  • Заповніть заявку. При повторних зверненнях система буде автоматично підтягувати необхідні дані.
  • Ознайомтеся з паспортом кредитного продукту.
  • Далі система проведе верифікацію вашої банківської карти.
  • І останній етап — моментальна видача грошей на зазначену вами банківську карту будь-якого українського банку.

Переваги позики з 18 років в «Качай Гроші»

Позики онлайн за паспортом з 18 років від нашого кредитного сервіс вельми популярні в Україні. І цьому є кілька причин:

  1. Мінімальний пакет необхідних документів і зрозумілий інтерфейс сайту.
  2. Гнучкі, подстраивающиеся під клієнта, умови кредитування.
  3. Швидка інформаційно-консультаційна клієнтська підтримка.
  4. Надання потрібної суми в день звернення, відразу і без питань на що саме беруться кошти.

Умови оформлення онлайн заявки на позику з 18 років

Ознайомимося з основними умовами, які дозволять молоді взяти позику онлайн з 18 років можна на сайті компанії перед тим, як подавати зайвку на позику.

Яку суму можна взяти?

Перший кредит — максимальна сума 10 000 грн, а мінімальна 500 грн. Наступні до 15 000 грн.

Кому видають позику з 18 років?

Кредити видаються громадянам України, які досягли 18-ти річного віку і мають при собі оригінали паспорта та коду ІПН. Також у потенційного клієнта обов'язково повинна бути оформлена і активована банківська карта.

Як повернути гроші?

Ми передбачили кілька зручних варіантів повернення боргу: в інтернеті, картою на сайті в особистому кабінеті, банківського переказу за реквізитами в касах банків України, за допомогою платіжних терміналів або сервісу pogashay.

Причини можливої ​​відмови заявки

Серед найпоширеніших причин відмови в оформленні: клієнт хоче взяти позику з поганою кредитною історією (непогашені заборгованості в великих розмірах), судимість або перебування заявника на обліку в психоневрологічному диспансері. А також надання неправдивої інформації в заявці.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація позики з 18 років

Так як позики онлайн без відсотків з 18 років дуже популярні серед українців, то все більше і більше людей звертаються до нас за послугою. Але, як і будь-яка інша фінансова послуга, вона вимагає від позичальника беззастережного дотримання умов оферти. А це означає, що позика має бути погашений в обумовлений термін і в повному розмірі. В іншому випадку до боржника будуть застосовуватися штрафні санкції.

Вигідний і доступний займ онлайн безробітним з 18 років можливо пролонгувати. Головна умова — чітке виконання позичальником взятих на себе обов'язків.

Процес отримання грошей в борг у разі гострої необхідності — легкий і зрозумілий кожному. Вся процедура займає кілька хвилин і ще пару годин очікування. Кредити на суму від 500 до 10 000 гривень молодим людям, які досягли повноліття, видає компанія “Качай Гроші”.