Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 11.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Позика пенсіонерам

Людей пенсійного віку сьогодні можна віднести до найбільш уражених верств нашого суспільства. Кредитний сервіс «Качай Гроші» з розумінням і лояльністю ставиться до всіх категорій клієнтів і пропонує в своїй продуктовій лінійці онлайн займ пенсіонерам на карту. Простий і зрозумілий сервіс дозволяє швидко оформити потрібну суму, яка надійде на карту заявника в день звернення.

Як взяти позику пенсіонерам?

Наші термінові онлайн позики пенсіонерам на карту доступні цілодобово на сайті. Процес оформлення настільки простий, що навіть людина у віці зможе розібратися. Головне, дотримуйтесь покрокової інструкції:

 • Зайшовши на сайт сервісу, скористайтеся кредитним калькулятором, щоб миттєво розрахувати суму мікропозики на картку та терміни її погашення.
 • Після пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті і ознайомтеся з правилами сервісу.
 • Уважно і коректно заповніть заявку на кредит!
 • Пройдіть верифікацію зазначеної вами банківської карти і ознайомтеся з паспортом кредиту.
 • Завершальний крок — акцепт оферти, після якого перераховується оформлена сума грошей на вашу карту.

Переваги позики пенсіонерам «Качай Гроші»

Отримати вигідний онлайн займ на карту пенсіонеру без відмови і без перевірок сьогодні не складає труднощів. Даний сайт досить популярний в Україні, адже має чимало переваг:

 1. Для того, щоб скористатися сервісом, підійде будь-який гаджет з виходом в інтернет.
 2. Час оформлення займе всього 10-15 хвилин, а грошові кошти надійдуть на карту швидко.
 3. Постійні клієнти можуть розраховувати на акційні умови кредитування зі знижками на процентні ставки.

Умови оформлення онлайн заявки на позику пенсіонерам

Яку суму можна взяти?

Перший кредит — від 500 до 10 000 грн під 0,01%, наступні — до 15 000 грн.

Кому видають?

Ми видаємо онлайн позики пенсіонерам до 65 років і за наявності оригіналів паспорта і довідки ІПН. Позичальник повинен бути громадянином України і володіти активної банківською карткою будь-якого українського банку.

Як повернути гроші?

Наші позики легко брати і так само легко погашати. Ми передбачили швидкий спосіб погашення через особистий кабінет на сайті, через платіжні термінали Приватбанку і сервіс Pogashay, а також через банківські відділення шляхом грошового переказу.

Причини можливої ​​відмови заявки

Онлайн позики пенсіонерам до 60 років і вище доступні практично всім, але варто згадати кілька ситуацій, в разі яких може прийти відмова у фінансуванні:

 • Грубі помилки в заповненні заявки (помилкова інформація, пропущені обов'язкові до заповнення поля відразу виставлять заявника в невигідному світлі).
 • Судимість або знаходження «під наглядом» психдиспансера.
 • Тривалий період відсутності роботи або іншого джерела заробітку і т.д.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація онлайн кредиту

Всім відомо, що секрет взаємовигідного партнерства полягає в чіткому дотриманні домовленостей. Так і в нашому випадку: штрафні санкції будуть задіяні тоді, коли умови оферти будуть порушені. Тому, щоб уникнути додаткового фінансового навантаження — погашайте кредит вчасно і в повному обсязі. А дисципліновані клієнти можуть скористатися послугою пролонгації кредиту.

Онлайн займ на банківську карту пенсіонерам від сервісу «Качай Гроші» прекрасна альтернатива позичання коштів у родичів або сусідів. Тут ви маєте справу з професіоналами своєї справи, які нададуть вам не тільки бажану суму, але і дадуть можливість скористатися акційними умовами кредитування під вигідні відсотки.