Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 20.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Позика до зарплати

Що таке позика до зарплати?

Позики до зарплати на карту онлайн від кредитного сервісу «Качай Гроші» — це гарантована фінансова допомога на всі випадки життя без відмови і без перевірок. Терміново потрібні кошти, а йти до родичів або друзів не хочеться? До ваших послуг сучасні і якісні фінансові послуги, які допоможуть дожити до зарплатні! Оформлення кредиту займе якихось 15 хвилин, а потрібна сума надійде на вашу банківську карту в день звернення.

Як взяти позику до зарплати від "Качай Гроші"?

Процедура оформлення та подачі заявки докладно описана на сайті компанії, а також нижче:

 1. подати на сайті заявку;
 2. заповнити уважно анкету і зареєструватися;
 3. підв'язати банківську карту;
 4. ознайомитися з правилами та умовами;
 5. подати заявку і дочекатися рішення в той же день.

Кому оформлять кредит?

Взяти позику до зарплати на карту онлайн в Україні може будь-який громадянин країни. Головні умови: вік позичальника в межах від 18 до 65 років, наявність оригіналів документів (паспорт, ІПН) і банківської картки будь-якого українського банку.

Плюси позик до зарплати

Вигідний онлайн займ за умови повернення грошей до зарплати від сервісу «Качай Гроші» має цілий ряд переваг. І зараз ми їх розглянемо:

 • Можливість оформити і отримати потрібну суму швидко і цілодобово. Після узгодження міні позики, гроші надійдуть на вашу картку моментально.
 • Клієнт може використовувати отримане фінансування на свій розсуд.
 • Мінімальний пакет документів і перший кредит під 0,01% роблять наш сервіс все більш популярним серед інтернет-користувачів.

Таким чином, отримати до зарплати займ онлайн за заявкою на карту, можна не виходячи з дому і маючи при собі тільки найнеобхідніші документи.

Як повернути гроші?

Для того, щоб погасити заборгованість по позиці до зарплати по онлайн заявці, можна використовувати кілька варіантів:

 1. В особистому кабінеті на сайті сервісу. Тут можна дізнатися суму заборгованості і відразу закрити її, натиснувши на кнопку «Оплатити кредит», платіж надходить миттєво. Це швидкий спосіб.
 2. За допомогою терміналів самообслуговування або сервісу Pogashay. Для погашення досить вказати номер кредитного договору або ж номер ІПН.
 3. Через касу у відділенні будь-якого українського банку. Для цього вам знадобляться реквізити компанії, які можна дізнатися на сайті сервісу. Не забудьте також вказати ПІБ та ідентифікаційний номер, інакше платіж буде ідентифікований некоректно, а це означає, що настане прострочення.

Пролонгація

Вирішили взяти позику до зарплати онлайн, але потім виникла потреба в пролонгації позики? Клієнт може без проблем скористатися послугою пролонгації позики, виконавши, при цьому, всі умови договору. Тобто на момент оформлення даної послуги у нього не повинно бути прострочень і виконані всі необхідні платежі.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Як ми вже говорили, кожен з нас може до зарплати оформити позику онлайн на карту. Але завжди існує ризик у відмові від фінансування, і причиною тому можуть бути:

 • Хибна або помилкова інформація в анкеті заявника.
 • Відсутність постійного джерела доходу. Тому, заповнюючи анкету, чітко і обгрунтовано вкажіть інформацію в пунктах «Місце роботи» і «Щомісячний дохід».
 • Перебування заявника в чорному списку компанії, обумовлене порушенням умов позик в минулому.
 • Інші причини: тривале безробіття, судимість або перебування під слідством, облік в психдиспансері, наявність несплачених податків, штрафів і комунальних платежів.

До речі, сторінки в соціальних мережах можуть багато говорити про своїх власників, особливо якщо вони є членами якихось підозрілих спільнот. В такому випадку ризик відмови в позиці різко зростає.