Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 11.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Позика безробітним

Що таке позика безробітним?

Відсутність офіційного працевлаштування більше не є перешкодою для отримання позики в Україні. І якщо банківські установи все вимагають від потенційного позичальника інформацію про офіційне місце роботи, то мікрокредітні організації щосили кредитують громадян без довідки про працевлаштування. Позики онлайн безробітним, пенсіонерам, струдентам на карту надаються і в сервісі «Качай Гроші». У нас ви зможете швидко оформити позику на потрібну суму, не виходячи з офісу або будинку. Максимальна сума — 15 000 грн. (При першому зверненні 10 000 грн. під 0,01%), мінімальна — 500 грн. Термін кредитування до 30 днів.

Як взяти позику безробітним від «Качай Гроші»?

Кому оформлять?

Сьогодні до категорії безробітних відносять: жінок в декреті, фрілансерів, студентів, пенсіонерів або людей без офіційного папірця про працевлаштування в компанії. По суті, дохід у таких людей є, але підтвердити вони його не можуть. Вимоги, як і для всіх: громадяни України у віці від 18 до 65 років і оригінали документів: паспорт та ІПН. Також обов'язкова наявність банківської карти.

Плюси позики безробітним

Швидкий онлайн займ на карту без відмови безробітним від сервіса «Качай Гроші» має багато вагомих переваг:

  • Зрозумілий і зручний інтерфейс сайту, де можна цілодобово оформити вигідний кредит і отримати потрібну суму в день звернення.
  • Гнучкі умови кредитування для різних категорій населення. Практично кожен інтернет-користувач знайде кредит під себе!
  • Ми не цікавимося метою позики, надаючи фінансування в борг без відмови.

Як повернути гроші?

Позики онлайн на карту безробітним без перевірок не тільки зручно брати, але і погашати. Ми подбали про комфорт наших клієнтів, тому передбачили відразу кілька варіантів, як моментально погасити заборгованість:

  1. Безпосередньо на сайті сервісу, скориставшись особистим кабінетом і кнопкою «Оплатити кредит». Гроші надійдуть на рахунок миттєво.
  2. Через термінальну мережу Приватбанку. Уточнити за категорією «Інші сервіси», знайти «Качай Гроші». Введіть номер кредитного договору або ІПН, вкажіть суму і натисніть «Оплатити».
  3. Банківським переказом в банку будь-якого відділення. Для проведення оплати вам знадобляться реквізити компанії, які можна знайти в особистому кабінеті на сайті.

Пролонгація

Безробітний клієнт може взяти позику онлайн на карту один або кілька разів. Все залежить від життєвої необхідності. У разі потреби в повторному оформленні позики, дисциплінований клієнт може відразу ж скористатися послугою пролонгації позики. Опція доступна клієнтам, які вчасно виконують взяті на себе обов'язки.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Позики для безробітних онлайн без перевірок занадто затребувані і популярні серед населення нашої країни. Але при всій лояльності мікрокредітних організацій до клієнтів, існує ряд причин, які дозволять кредитору відмовити потенційному позичальникові. Отже, займ онлайн безробітним на карту, хоч 100 схвалень було раніше, не “світить” в таких випадках:

  • У заявці буде неправдива інформація, дані з помилками або незаповнені поля. Перед прийняттям рішення, кредитна заявка проходить кілька рівнів ретельних перевірок. Заповнюючи поля форми будьте максимально уважні і чесні!
  • У минулому судимим. Відмовляють, якщо заявник перебуває на обліку психдиспансера.
  • З підозрою також поставляться до заявника, у якого буде вказана тривале безробіття.
  • Окрему увагу звертають на учасників підозрілих спільнот в соціальних мережах. Наприклад, шанувальників і любителів азартних ігор.

Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, не втрачайте часу — заповнюйте заявку на сайті «Качай Гроші». Користуйтеся нашими перевагами вже сьогодні і живіть на повну!