Перший кредит0,01%

Кредит безробітним

У наш час офіційна робота є не у всіх громадян. Багато українців, які мають стабільний фінансовий дохід, не працевлаштовані офіційно. Вони можуть працювати через інтернет, займатися власною справою або отримувати дивіденди від вкладень. Якщо таким людям терміново знадобиться кредит, банк навряд чи зможе дати гроші в борг. Тут знадобиться довідка, виписка з банківського рахунка. Ще одна умова - наявність трудового стажу на одному робочому місці не менше шести місяців. Отримати кредит непрацюючим в банку практично неможливо.

Альтернативне рішення - оформити мікропозику в Качай Гроші. Популярна українська компанія готова дати позику безробітним онлайн на лояльних умовах. Все, що знадобиться клієнтові, це документ, що засвідчує особу - паспорт та ідентифікаційний код. Щоб заповнити заявку на кредит досить зайти на офіційний сайт Качай Гроші. Онлайн займ на карту отримує більше 80% клієнтів, які подають запит.

Де взяти кредит безробітному - швидку позику від МФО Качай Гроші

Офіційно непрацюючий громадянин України дуже часто отримує відмову у фінансовій допомозі від банківських установ. Організація Качай Гроші намагається увійти в становище кожного користувача, тому взяти кредит безробітному тут буде досить просто. Необхідно відповідати декільком загальним вимогам мікрофінансового установи:
 • Бути громадянином України;
 • Мати прописку на території країни;
 • Постійно проживати в Україні;
 • Мати працюючий мобільний телефон і доступ в інтернет.

Качай Гроші може видавати позику безробітним на карту тільки якщо людина є власником зазначеного рахунку, а карта належить йому. Підтвердити це допомагає процедура верифікації. Після блокування будь-якої суми на рахунку позичальника йому приходить інформація про те, скільки грошей було заблоковано. У спеціальному полі клієнт вводить цю суму, після чого вона повертається на рахунок найближчим часом. Карта закріплюється за профілем користувача.

Онлайн займ безробітним на карту без відмови - як підвищити кредитний ліміт

У сервісі Качай Гроші мінімальний займ для безробітних - 500 гривень. Максимальна суму становить 15 000 гривень. Отримати доступ до великих кредитах можуть не всі користувачі. Для нових клієнтів діють деякі обмеження - вони можуть оформити кредит онлайн під 0,01 відсотків на невелику суму. З кожним наступним зверненням в сервіс клієнт може отримати більший позику безробітним відповідно до програми лояльності:

 1. Позичальник, який взяв два кредити на строк більше десяти днів, отримує доступ до позики в 13 000 гривен. За умови, що виплата по кредиту надійде в день закінчення терміну кредитування або раніше.
 2. Оформленні трьох позик на термін більше десяти днів з урахуванням своєчасного розрахунку дає можливість отримати кредит безробітним на карту в розмірі 14 000 гривень.
 3. Максимальна сума в 15 000 може бути видана громадянам, які шість і більше разів зверталися в сервіс, щоб взяти гроші на 10 днів і більше.

З кожним зверненням збільшується не тільки розмір доступного позики, але і кредитний рейтинг користувача. Оформлення мікропозик - відмінний спосіб поліпшити свою кредитну історію.

Як отримати гроші в борг терміново безробітним: інструкція

Для того, щоб взяти кредит непрацюючим онлайн в Качай Гроші, потрібно виконати кілька простих кроків:

 • Перший кредит передбачає проходження процедури реєстрації. При наступних зверненнях досить ввести логін і пароль, щоб потрапити в особистий кабінет. На це піде одна хвилина;
 • Перед початком реєстрації вкажіть суму і термін позики. Системою автоматично враховується ставка по кредиту. Внизу відображається сума, яку необхідно буде виплатити по закінченню терміну. У неї вже включено процентний внесок за користування коштами;
 • Послуга доступна зареєстрованим користувачам. Введіть на сайті свої дані, номер мобільного телефону в спеціальні поля. Отриманий код відкриє доступ до особистого аккаунту клієнта;
 • Заявка на кредит для безробітних складається з декількох сторінок, які потрібно заповнити;
 • Верифікуйте карту і прикріпіть скановану копію паспорта, щоб отримати кредит онлайн без відмови від Качай Гроші.

Мікропозики безробітним на карту - переваги Качай Гроші

У Качай Гроші кредит безробітним можна оформити, не виходячи з дому. Мінімальний відсоток для нових клієнтів привертає увагу позичальників, а постійні акції і програма лояльності роблять цікавим співпраця на постійній основі. За дострокове погашення боргу не знімається комісія або додаткові виплати - це ще одна перевага компанії Качай Гроші.

Зручна навігація сайту і приємний інтерфейс дозволяють швидко розібратися з принципами роботи ресурсу навіть літнім клієнтам. При необхідності завжди можна зв'язатися з клієнтською підтримкою, щоб отримати відповідь на питання, які виникають. Качай Гроші - це запорука вигідного кредитування!

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави