Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Позика без відсотків

Що таке позику без відсотків (0%)?

Якщо вірити інтернет рекламі, то кожна друга кредитна організація видає кредит без відсотків терміново, а значить людина користується чужими грошима безкоштовно в свою користь. Але чи так це? Насправді взяти онлайн займ без відсотків на карту дійсно в наш час не складає труднощів — це популярна і миттєво спрацьовує послуга, завдяки якій компанія хоче познайомити клієнта зі своїм сервісом, сайтом та цілодобовою клієнтською підтримкою, щоб в подальшому людина могла зробити вибір на користь тієї чи іншої організації.

Як взяти позику без відсотків (0%) від "Качай Гроші"?

Що ж потрібно, для того щоб взяти такий особливий кредит? Умови оформлення через мобільний позики без відсотка на карту онлайн не відрізняється від подачі заявки через комп'ютер, то буде достатньо будь-якого гаджета з доступом в інтернет.

Відбувається все поетапно наступним чином:

  1. Подається через сайт заявка, в якій вказується термін, сума і дані про позичальника.
  2. Прикріплюються (або фотографуються) необхідні документи (паспорт та ідентифікаційний код).
  3. Додаються дані про банківську карту.
  4. Позичальник знайомитися з паспортом кредиту і моментально приймає рішення брати онлайн позику на картку чи ні.
  5. Очікування рішення і гроші, які надходять на карту в день звернення.

Схема максимально зрозуміла і швидко реалізована.

Кому оформляють кредит?

Позики онлайн на карту перший раз без відсотків дають тільки новачкам. Це означає, що ті, хто ще жодного разу не намагався взяти гроші в борг на цьому сервісі, можуть відразу претендувати на безкоштовний кредит.

Решта умов такі ж, як і для всіх інших:

  • бути громадянином і проживати в Україні;
  • бути у віці від 18 до 65 років;
  • мати банківську карту на руках;
  • бути впевненим, що можеш погасити позику.

Плюси позики без відсотків (0%)

Переваги інтернет позики на карту онлайн без відсотків — це безкоштовне користування чужими грошима в своїх цілях і рішення своїх питань за допомогою кредитних організацій.

По суті клієнту дають безоплатно гроші без довгих перевірок. Це найголовніший плюс і вигідний момент.

Як повернути гроші?

Отримати позику без відсотків на карту онлайн просто, а повернути ці гроші потім як? Це питання лякає багатьох, так як створюється враження, що віддати кредит не легко. Але це не правда. Існує кілька способів погашення позики і завжди можна вибрати той, який буде більш зрозумілий і зручний. Давайте розглянемо:

Варіант 1 — це погасити з банківської карти в особистому кабінеті користувача прямо на сайті. Найшвидший, зручний і економічно вигідний спосіб, так як комісії за поповнення немає.

Варіант 2 — за реквізитами в касі будь-якого банку України — надійний, але тривалий спосіб, так як за регламентом гроші можуть зараховуватися до 3 робочих днів і відповідно погашати треба заздалегідь.

Варіант 3 — через термінальну мережу Приватбанку. Зручно, але часто з комісією.

Пролонгація

Існує дуже зручне поняття пролонгації. Це повернення позики частинами, при неможливості погасити всю суму з відсотками відразу. Онлайн займ зі справжніх грошей на карту без відсотків на увазі, що ви повертаєте стільки, скільки взяли однією сумою в кінці закінчення терміну дії договору, але якщо такої можливості немає — домовтеся про перенесення дати повернення.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Зазвичай позики без відсотків на карту онлайн видають швидко і без відмови, але трапляється так, що система приймає рішення не видавати кредит. Часто це відбувається через погану кредитну історію людини, а саме прострочених кредитах або коли є позики одночасно в кількох організаціях.