Перший кредит0,01%

Споживчий кредит

Що таке споживчий онлайн кредит

Споживчий кредит — це позика на конкретну покупку, під певну мету, будь то кредит на медичну допомогу, відпочинок, телевізор, дрібний ремонт в квартирі або несподівані подарунки рідним.

Ситуація, коли гроші потрібні терміново тут і зараз трапляється досить часто в житті українців і це нормально, якщо за кредитом доведеться йти в мікрофінансові організації. Компанія Качай Гроші видає мікрокредити з 18 років .

Як взяти споживчий онлайн кредит від "Качай Гроші"?

Для оформлення споживчого кредиту онлайн на карту буде потрібно всього 15-20 хвилин і доступ в інтернет! Тобто заявку розглядають без перевірок і в день звернення дають позику, перераховуючи гроші на банківську карту. Для подачі заявки, зробіть ряд простих дій:

  1. Зайдіть на сайт Качай Гроші і відразу збережіть його в закладки, щоб не шукати в майбутньому.
  2. У відповідному полі виберіть потрібну суму і оптимальний термін кредитування, зваживши свої можливості.
  3. Перейдіть відразу ж до оформлення споживчого кредиту онлайн на карту і подачі заявки, уважно заповнивши всі поля.
  4. Прив'яжіть банківську карту і верифікуйте її (це абсолютно безпечно) і чекайте рішення.

У разі схвалення заявки на споживчий кредит гроші приходять моментально на карту онлайн.

Кому оформляють кредит?

Отримати споживчий кредит онлайн на карту може будь-який повнолітній громадянин, який проживає в Україні. Головне не мати прострочень і заборгованості в інших кредитних організаціях. Якщо у вас є паспорт і ідентифікаційний номер, ви можете швидко заповнювати заявку, не відкладаючи це питання "на понеділок".

Плюси споживчого онлайн кредиту

Очевидний плюс такого виду кредитування — це понад швидкий і вигідний спосіб закрити ваші термінові потреби в певних речах: від лікування до ремонту.

  1. Від моменту оформлення до видачі грошей проходить від 30 хвилин до 2-3 годин.
  2. Подати заявку можна цілодобово.
  3. Гроші переводять швидко на вашу карту і немає необхідності кудись їхати через все місто.
  4. Можна перебувати в будь-якій точці України.

Не вимагають надавати заставу, поручителів або довідку про розмір заробітної плати. Ніяких додаткових документів не треба.

Як повернути гроші?

Перед тим як подати заявку на позику на сайті клієнт реєструє особистий кабінет з унікальним логіном і паролем для входу, в якому зберігається інформація про статус позики і дату, суму до погашення. У цьому ж кабінеті в будь-який зручний день можна повернути гроші без комісії. Також в "Качай Гроші" є ще кілька зручних способів для погашення: за реквізитами, через сторонні сервіси, але такі канали повернення коштів можуть стягувати додатковий відсоток за переклад. Тому надійніше повертати позику в особистому кабінеті.

Пролонгація

Якщо ви взяли споживчий кредит онлайн на карту, але у вас виникли труднощі з погашенням в потрібну дату — не варто переживати! Є можливість продовжити термін дії кредитного договору, миттєво повідомивши співробітників компанії. Актуальні умови пролонгації позики уточнюйте безпосередньо в момент існуючої потреби.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Іноді, незважаючи на те, що реклама всюди говорить "позики без відмови", всього кілька відсотків позичальників можуть таки отримати відмову. Найчастіше це клієнти, які вже взяли один або кілька кредитів в інших організаціях або мають прострочення, судимості.

Ще одна поширена проблема — це ненавмисні помилки в анкеті, тому рекомендуємо перед відправкою перевіряти всі дані і бажаємо, щоб фінанси ніколи не були для вас проблемою!

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави