Перший кредит0,01%

Міні позика

Кожен день ми будуємо плани і йдемо до своєї мрії. Робота, турбота про сім'ю та дім займають все більше нашого часу, а фінансові питання стають гостріше і масштабніше. Добре, коли вдається впоратися власними силами, а в разі тимчасових фінансових «катаклізмів» на допомогу завжди прийде кредитний сервіс «Качай Гроші». Наші міні позики онлайн на карту допоможуть швидко відновити колишній порядок справ і налагодити життя. Все більше українців довіряють нам, і ми пишаємося цим!

Як взяти міні позики?

Оформлення позики відбувається, не виходячи з дому чи офісу, а весь процес займає не більше 20 хвилин. Для доступу до ресурсу потрібен будь-який сучасний девайс (ноутбук, телефон або планшет) і інтернет. Покрокова інструкція отримання міні позики цілодобово і онлайн на карту в Україні виглядає наступним чином:

 • На сайті сервісу «Качай Гроші» ознайомтеся з умовами надання кредиту і за допомогою розумного калькулятора розрахуйте суму і термін.
 • Увійдіть в особистий кабінет.
 • При першому зверненні вам потрібно заповнити анкету. При наступних дані будуть довантажувати автоматично. Вказуючи особисту інформацію, будьте максимально уважні і чесні! Будь-яка неточність або помилка негативно вплине на рішення про видачу потрібної суми.
 • Наступним етапом, після узгодження кредиту, слід ознайомитись з його паспортом (умовами) і власне оформлення.
 • Далі відбувається верифікація банківської карти, на яку будуть спрямовані гроші.
 • Остання дія: ознайомтеся з договором і підпишіть його. Після цього кошти перераховуються на картку клієнта моментально.

Переваги міні позики «Качай Гроші»

Міні позики онлайн на карту терміново — це не просто вигідний і швидкий кредит на будь-які випадки життя, це також:

 1. Фінансова допомога без відмови, без перевірок і зайвих питань.
 2. Видача необхідної суми в день звернення.
 3. Лояльні і гнучкі умови надання необхідних розмірів позик для кожного.
 4. Професійна клієнтська підтримка.
 5. Можливість взяти позику безробітним.

Умови оформлення онлайн заявки на міні позику

Термінові і цілодобові міні позики онлайн мають ряд умов, дотримуючись яких, клієнт зможе без проблем не тільки оформити позику, але і вчасно здійснити погашення заборгованості.

Яку суму можна взяти?

При першому зверненні максимально можлива сума фінансування становить 10 000 грн під 0,01%. Наступні звернення підвищують її до 15 000 грн. Мінімальна ж сума залишається однаковою і становить 500 грн.

Кому видають міні позики?

Міні позики онлайн на карту доступні громадянам України віком від 18 і до 65 років. Під час оформлення потенційний клієнт повинен мати при собі оригінали паспорта та ІПН, а також активну карту будь-якого українського банку (платіжних систем VISA або Mastercard).

Як повернути гроші?

Повертати борг по кредиту також легко, як і отримувати фінансування. Для цього ми передбачили відразу кілька способів:

 • Прямо на сайті сервісу — в особистому кабінеті за допомогою кнопки «Оплатити кредит». Грошові кошти будуть зараховані миттєво.
 • Через термінальну мережу Приватбанку або сервіс Pogashay.
 • Через касу банківського відділення. Підійде будь-який український банк.

Причини можливої ​​відмови заявки

Серед найпопулярніших причин відмови — вказівка ​​недостовірної інформації в заявці або помилки в її заповненні. Тому, якщо ви хочете не витрачати час на пошук інших каналів кредитування, при заповненні заявки будьте максимально уважні і чесні.

На другому місці знаходяться: судимість, облік в психдиспансері, тривала відсутність роботи, перебування в клієнтському чорному списку кредитної організації.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація міні позики

Для того, щоб мати можливість і далі без проблем отримувати міні займ на карту онлайн безвідмовно, потрібно стежити за своєю кредитною історією: не допускати прострочень по платежах, виконувати свої обов'язки вчасно і в повному розмірі. До того ж, дисциплінований клієнт завжди зможе розраховувати на таку послугу як пролонгація.

Мікрокредитний сервіс «Качай Гроші» — це не тільки якісне і сучасне обслуговування. Це також доступне і вигідне рішення фінансових питань в будь-який час доби. Ставши клієнтом нашого сервісу і забуваєте про проблеми з грошима!

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави