Перший кредит0,01%
сума 10000 грн
500 14990
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 11.12.20
Сума погашення 5400 10015 грн.
10000 15

Мікропозика з 18 років

Перші самостійні кроки у доросле життя найчастіше асоціюються з фінансовими турботами і браком грошей. Багато сучасних підлітків зараз вже підробляють з 13-14 років, а в 18-19 вирішують самостійно жити, знімають кімнату і швидко йдуть у вільне плавання. Зарплата з 18 років рідко буває гідної, тому на допомогу миттєво приходить послуга онлайн мікропозики на карту.

Коли Вам може знадобитися мікропозика з 18 років: основні переваги "Качай Гроші"

Життєво важливих питань в 18 років багато, одні з головних, які можуть турбувати молодь:

  • де жити і чим платити за квартиру/кімнату або гуртожиток;
  • у що одягатися стильно і красиво;
  • як забезпечити себе сучасними гаджетами;
  • курси і освіта;
  • за що зводити дівчину на побачення і тд.

Вихід є, якщо вам вже є 18 років: взяти мікропозику онлайн на карту і вирішувати свої питання в міру надходження за рахунок допомоги від компанії “Качай Гроші”.

Процедура оформлення — як взяти мікропозики з 18 років?

Базові вимоги до оформлення мікропозик онлайн на карту — це швидкий доступ в інтернет, досягнення повноліття і проживання в Україні.

Отримати мікропозику онлайн з 18 років на карту можна на сайті "Качай гроші", діючи за планом нижче:

  • На калькуляторі вибрати суму і термін кредитування.
  • Заповнити анкету і надати всі необхідні дані (з документів знадобиться паспорт, ІПН).
  • Вивчити умови споживчого кредиту.
  • Прив'язати банківську карту, на яку відразу надійдуть гроші після схвалення.
  • Чекати рішення про видачу.

Хто може отримати відмову і чому

Звичайно, ніде немає 100% схвалення позик і буває так, що можуть відмовити взагалі або видати набагато менше бажаного. На це впливає безліч факторів, рішення приймається автоматично, а в розрахунку бере участь складна математична модель, але з більшою часткою ймовірності видають гроші тим, хто чесно і правдиво відповів на всі питання, надав документи і не має погану кредитну історію. Тобто раніше не допускав прострочень і заборгованостей.

Що важливо, в компанії “Качай гроші” найнижчий показник відмов у порівнянні з іншими МФО, то шанси отримати позику дуже високі.

Як уникнути штрафів

У молодому віці не завжди вмієш прогнозувати свої витрати і доходи, тому є ризик не повернути позику вчасно, просто тому що дохід нерегулярний, а витрати великі. Але тут головне чесно зізнатися про це собі і не ховатися від компанії, а також миттєво домовитися про реструктуризацію боргу. А найкраще не допускати таких ситуацій і навчитися планувати свій бюджет. Але це приходить з досвідом.

Популярно і неймовірно просто в сучасному світі брати вигідні мікропозики з 18 років: онлайн заявка легка і оформляється цілодобово. Важливо що все проходить без перевірок, без відмови і в день звернення можна отримати потрібну суму, відразу витративши її на свої потреби. Це хороший спосіб не позичати у родичів і друзів, особливо якщо терміново потрібно закрити важливе фінансове питання.