Перший кредит0,01%

Мікропозика без перевірки кредитної історії

Серед основних причин, чому банки в Україні відмовляють у наданні кредиту — негативна кредитна історія. При цьому, їх не цікавлять обставини, при яких ця сама історія була зіпсована. А варіантів, як це сталося, маса: від незалежних обставин і до недогляду або помилки. Руку допомоги тим, чия історія взаємин з кредитними організаціями не надто позитивна, простягає швидкий мікрокредитний сервіс «Качай Гроші». Наші мікропозики онлайн без перевірки кредитної історії не тільки допоможуть терміново вийти з важкої фінансової ситуації, а й поліпшити її стан.

Як взяти мікропозику без перевірки кредитної історії від «Качай Гроші»?

Кому оформляють кредит?

Сьогодні взяти гроші в борг онлайн без відсотків на карту може будь-який громадянин України, який досяг 18 років і не старше 65-ти років. Для оформлення позики йому знадобитися мінімальний пакет документів: оригінал паспорта та довідки ІПН, а також активна гривнева банківська карта будь-якого банку.

Плюси мікропозик без перевірки кредитної історії

Фінансові онлайн-послуги та сервіси стали невід'ємною частиною нашого життя. Ми звикли швидко вирішувати багато питань і проблеми за допомогою різноманітних сервісів через інтернет. Саме тому, все частіше наші клієнти звертаються в сервіс «Качай Гроші», щоб отримати мікрозайм онлайн без відсотків на карту. І ось чому:

 • Наш сервіс працює цілодобово, а потрібна сума буде перерахована на карту позичальника в день звернення.
 • Відвідувач сайту може отримати не тільки якісне обслуговування — без відмови і без перевірок, а й знайти масу корисної інформації: як оформити, погасити або продовжити свій мікрозайм.
 • Вся надана клієнтом інформація, знаходиться під надійним захистом і ніколи не буде передана третім особам (крім ситуацій, передбачених законодавством).
 • А завдяки нашій програмі лояльності, постійні клієнти оформляють вигідний кредитний продукт з вагомими знижками.

Як повернути гроші?

Погашення заборгованості за кредитним договором — це такий же легкий процес, як і оформлення. Сервіс «Качай Гроші» передбачив відразу кілька зручних варіантів:

 1. Моментально на сайті сервісу в особистому кабінеті клієнта.
 2. У мережі терміналів самообслуговування ПриватБанку.
 3. Через сервіс Погашай.
 4. У касі відділення будь-якого банку як банківський переказ.

Пролонгація

Термін позики добігає кінця, і ви вже оплатили суму нарахованих відсотків, а грошові кошти потрібні знову? Тоді до ваших послуг можливість миттєво продовжити позику — на той же термін і на тих самих умовах.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Іноді заявнику не вдається оформити онлайн мікропозику без відсотків на карту. Наведемо найбільш часті причини відмови:

 • Неуважне заповнення заявки на мікропозику до зарплатні: наявність в ній помилок або помилкової інформації, відсутність обов'язкової до заповнення інформації.
 • Перебування під слідством, судимість.
 • Тривала відсутність джерела доходу і т.д.

«Качай Гроші» — український сервіс миттєвих мікропозик на карту, який завжди поруч з вами! Заходьте на наш сайт і отримуйте якісний сервіс від лідера кредитного ринку.