Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Мікрокредит за 5 хвилин

Динаміка сучасного світу диктує свої умови: все повинно бути швидко і рішуче. Іноді від сервісів вимагають навіть миттєвого фідбек, що само по собі не просто. Але тільки так, діючи моментально і комфортно клієнту, можна стати сервісом, який люблять і регулярно використовують. Компанії, які видають мікрокредити онлайн за 5 хвилин на карту вже стали такими важливими сервісами для українців, але далеко не кожен — вигідний і зручний. У ТОП 3 найкращих, згідно з останніми опитуваннями, входить мікрофінансова організація "Качай Гроші".

Коли Вам може знадобитися мікрокредит за 5 хвилин: основні переваги "Качай Гроші"

Швидкий кредит може стане в нагоді в будь-яку хвилину, незалежно від вашого соціального статусу та фінансового становища. Розглянемо ряд ситуацій, в яких гроші прийдуть на допомогу відразу ж:

 1. День народження шефа, друга, важливого людини у вашому житті, а ви тимчасово на мілині.
 2. Незаплановане лікування.
 3. Спонтанний, але така необхідна відпустка.
 4. Поломки, які треба полагодити тут і зараз.
 5. Вигідні акції і знижки, а до зарплати ще кілька днів.

Це лише частина причин, а насправді гроші потрібні на кожному кроці і якщо раптом так виявилося, що немає заначки, або ви в іншому місті, або пропали квитки і терміново треба купити нові, вас застиг форс мажор, тоді взяти мікрокредит онлайн за 5 хвилин на карту буде найвірнішим рішенням.

Процедура оформлення — як взяти мікрокредит за 5 хвилин?

Якщо ви хоч раз стикалися з оформленням позики в банку — запам'ятайте раз і назавжди: в компанії "Качай Гроші" оформити мікрокредит онлайн за 5 хвилин на карту легше і швидше в кілька разів, а ще й цілодобово, що важливо в певних ситуаціях.

Подача заявки займає кілька хвилин, рішення приходить в день звернення. Вам треба:

 1. Доступ в Інтернет.
 2. Документи (паспорт і інн).
 3. Картка з актуальним терміном дії.

Ви прямуєте підказкам в анкеті і отримуєте гроші в борг без відсотків на зазначену карту.

Хто може отримати відмову і чому

Важливо знати, що без відмови не буває. Якщо знати можливі причини, можна перестрахуватися. Наприклад, часто не дають гроші людям з діючими простроченими кредитами в інших фінансових компаніях. Судимості теж регулярна причина для отримання "відмовлено". А ще банальні помилки в анкеті, що більш прикро, адже їх можна уникнути. Тому уважно перевіряйте все, що заповнюєте і не відволікайтеся.

Як уникнути штрафів

Отримати мікрокредит онлайн за 5 хвилин на карту легко, головне потім вчасно погасити відсотки і суму позики.

В особистому кабінеті при оформленні заявки буде вказана сума до погашення і термін (точна дата). Якщо погашати через особистий кабінет на сайті компанії, так буде швидше і простіше. Якщо ж ви погашаєте за реквізитами через касу банку, треба враховувати що гроші можуть йти трохи довше і оплачувати заздалегідь.

Вигідні і швидкі кредити в Україні зараз популярна і доступна всім послуга. Щоб користування сервісами приносило одну вигіду, треба пам'ятати 3 головних правила:

 • Заповнюючи анкету завжди перевірять чи немає помилок, так що без перевірки не обійтися.
 • При виборі суми і терміну кредитування зважувати ваші можливості по поверненню.
 • Погашати краще через особистий кабінет на сайті.

Пам'ятаючи ці прості правила, стане легко брати і повертати позики.