Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Мікрокредит з 18 років

Гроші потрібні всім людям, незалежно від того студент ти чи вже доросла працююча людина. Але різниця в тому, що вік і рівень доходу впливають на прийняття рішення про видачу кредиту в банках. Молодій людині в Україні немає сенсу звертатися в класичні фінансові установи, адже такого продукту як “кредит з 18 років” у них просто немає. Вважається, що молоді люди ще не в змозі вчасно повертати гроші. Проте, варіант є: можна миттєво взяти мікрокредит онлайн з 18 років на карту.

Коли Вам може знадобитися мікрокредит з 18 років: основні переваги “Качай Гроші”

Як тільки людина позбавляється кишенькових грошей батьків, але при цьому з'являються додаткові витрати і потреби, необхідність в регулярних грошових надходженнях з'являється моментально. У такі перехідні періоди життя, коли і зарплата ще не регулярна, і у батьків брати вже не хочеться, можна час від часу оформляти мікрокредити онлайн з 18 років на карту.

Відчутні переваги компанії “Качай Гроші”:

  1. Лояльних до молодих людей і швидко схвалюють позики з 18 років.
  2. Швидка процедура оформлення та прийняття рішення в день звернення.
  3. Вигідні умови кредитування.
  4. Доступність цілодобово.
  5. Можливість пролонгації і реструктуризації.

Процедура оформлення — як взяти мікрокредит з 18 років?

Повнолітньому громадянину України вже можуть відкрити рахунок в банку і видати пластикову картку. З цього і треба починати свій шлях. Як тільки карта на руках, можна подавати заявку онлайн на кредит прямо на сайті Качай Гроші.

Мікрокредит — це онлайн заявка з 18 років про видачу на карту невеликих сум грошей від 500 до 10 000 гривень відразу при першому зверненні. Процедура виглядає таким чином:

  • треба зайти на сайт компанії;
  • вибрати суму і термін;
  • уважно заповнити кожне обов'язкове поле і дати паспортні дані;
  • відправити заявку і почекати кілька хвилин.

Відповідь швидка, як і гроші, приходить в той же день.

Хто може отримати відмову і чому

Мікрофінансовий компанії хоч і декларують в рекламі, що видають гроші без відмови і без перевірок, але так чи інакше бувають відмови. Найчастіше вони супроводжують тих, у кого є позики і прострочення по ним в інших організаціях, а також погана кредитна історія.

Найбільша вірогідність отримання відмови для людей у ​​віці 18 років — це помилки в заповненні анкети. Тому просто будьте гранично уважні.

Як уникнути штрафів

Коли береш мікрокредит з 18 років через інтернет, а не в банку, здається що його можна повернути коли буде зручно.

Але це не так. Існують тимчасові рамки, за які виходити не можна, інакше можна потрапити в прострочення і заплатити відчутний штраф. Цього можна уникнути, якщо вчасно погашати позику і стежити за термінами в особистому кабінеті на сайті.

Якщо раптом не вдається в потрібний час погасити борг, варто терміново повідомити співробітнику компанії про свою ситуацію і отримати план по реструктуризації боргу.

Кредити зараз можуть отримати всі, навіть молоді люди, які тільки починають свій шлях до самостійного життя. Головне вже мати активну банківську карту, готовність вчасно повертати гроші і мотивацію не потрапляти в прострочення.

Компанія Качай Гроші йде на зустріч молодим клієнтам і не запитує про цілі кредитування.