Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Мікрокредит за паспортом

Що таке мікрокредит за паспортом?

Послуга мікрокредитування без відсотків набула широкого вжитку та популярності в нашій країні років 4 тому. Це обумовлено, адже зараз немає більш швидкого і простого способу відразу отримати мікрокредит онлайн на карту, при цьому пред'явивши тільки паспорт (плюс ідентифікаційний номер).

Мікрокредит — це позика на суму від 500 до 15 000 грн, який видається мікрофінансовими компаніями (МФО) на термін від 1 до 30 днів. Альтернативна назва такого виду кредитування — займ до зарплати. І якраз розрахунок на те, що отримуючи мікрокредит онлайн за паспортом на карту, людина може його повернути в найближчу получку.

Популярність таких кредитів зростає завдяки миттєвому оформлення в день звернення і цілодобовому доступу.

Як взяти мікрокредит за паспортом від "Качай Гроші"?

Схема подачі заявки на позику проста. Всього 5 зрозумілих кроків і вигідний кредит у вас на карті:

 1. Оформити мікрокредит онлайн за паспортом на карту можна прямо на сайті "Качай Гроші", тобто їхати до відділення немає необхідності.
 2. Вибрати на калькуляторі суму і термін, потім натиснути кнопку "Оформити кредит".
 3. Заповнити коротку анкету.
 4. Вказати банківську карту і верифікувати її.
 5. Почекати кілька хвилин рішення від компанії.

Протягом усього шляху вас супроводжують підказки та повідомлення.

Кому оформлять кредит?

Швидкий мікрокредит онлайн за паспортом на карту оформлять всім, кому виповнилося 18 років і можуть видати навіть людині пенсійного віку 65+. Соціальний статус, професія і поручителі — не важливо, навіть про цілі кредитування питати не будуть. Тому все максимально легко оформляється і швидко.

Плюси мікрокредиту за паспортом

Очевидні переваги такого кредитування в Україні. Це:

 • мінімум документів (паспорт і в деяких випадках треба мати ідентифікаційний код);
 • можна оформити, маючи тільки доступ в інтернет;
 • займ дають без додаткових перевірок і відмови;
 • не питають телефони поручителів або заставу;
 • не вимагають довідку про доходи;
 • заявку можна оформити терміново.

Як повернути гроші?

Взяти мікрокредит онлайн за паспортом легко, але треба не забувати про те, що доведеться повертати. Оскільки це кредит на короткий термін, який видають миттєво, треба розуміти і пам'ятати про дату погашення.

Бажано не допускати прострочень і виплачувати все вчасно. Це можна завжди зробити на сайті компанії або в касі банку за реквізитами. Але якщо це неможливо з якихось форс мажорних обставин, варто задуматися про пролонгацію.

Пролонгація

Послуга продовження терміну кредитування або реструктуризації боргу доступна для всіх клієнтів компанії Качай Гроші. Це чарівний зручний сервіс, якщо зненацька застала неприємна ситуація і гроші, які розраховували віддати — потрібні вам знову. Таке іноді буває, тому є сенс домовитися зі співробітником компанії і продовжити договір на певних умовах (актуальність дізнавайтеся в момент оформлення позики).

Чому клієнтам можуть відмовити?

Буває ряд ситуацій, коли в позиці можуть відмовити і найчастіше це пов'язано з дуже поганою кредитною історією, коли людина систематично допускає прострочення або взяв колись гроші і не віддає. Популярні причини відмови: помилки в заповненні анкети, пропущені відомості або свідомо помилкова інформація.

І якщо з поганою кредитною історією зробити щось складно, то помилки можна не допускати, перевіривши всі надані дані кілька разів.