Перший кредит0,01%

Кредит пенсіонерам

Якщо у вас є непрацюючі родичі пенсійного віку, ви точно знаєте, який у них маленький дохід. Мінімальна пенсія в Україні сьогодні становить 1638 грн і її отримує близько 600 000 чоловік. Ми розуміємо, що цієї суми точно не вистачає на місяць комфортного життя і часто потрібна фінансова допомога. А чи легко взяти кредит пенсіонеру онлайн в Україні, якщо ця група людей знаходиться в зоні ризику у всіх кредитних організацій? Давайте розберемося.

Коли може знадобитися кредит пенсіонерам: основні переваги "Качай Гроші"

Знайти фінансову компанію, яка кредитує людей у віці до 21-го року та старше 60 років, в Україні не просто. Але "Качай Гроші" довіряє своїм позичальникам, тому дає онлайн кредити непрацюючим пенсіонерам.

Звернутися в компанію можна в будь-який момент:

 1. Позапланове відвідування лікаря і терміново потрібно купити ліки.
 2. У дітей, онуків День народження або важлива подія, а ви в цьому місяці витратили трохи більше, ніж очікували і немає грошей на подарунок.
 3. Поломка сантехніки, побутових предметів, яка вимагає пари сотень зайвих гривень на ремонт.

Причин, насправді, може бути безліч. Важливим є те, що Качай Гроші не питають навіщо вам знадобилися гроші і дає в борг без відмови і без перевірок, тому звертатися можна цілодобово, не оголошуючи своїх потреб.

Процедура оформлення — як взяти кредит пенсіонерам?

Ділимося покроковою інструкцією, як швидко оформити кредит пенсіонеру онлайн. Для початку подбайте про те, щоб був доступ в інтернет зі смартфона, планшета або комп'ютера. Далі дійте згідно з інструкцією:

 1. На калькуляторі, який ви бачите на сайті Качай Гроші, вибираєте бажану суму і передбачуваний термін повернення. І натискаєте кнопку "Оформити кредит".
 2. Мінімально можна попросити в позику 500 грн, що дуже зручно, якщо потрібно перехопити буквально кілька сотень.
 3. Проходьте просту і зрозумілу миттєву реєстрацію в особистому кабінеті (повторно заповнювати всі вже не треба) і підтверджуєте, що ознайомлені з правилами кредитування.
 4. Ознайомлюється з умовами вигідного кредиту.
 5. Вказуєте карту, на яку хочете отримати гроші.
 6. Чекаєте кілька хвилин перевірку документів і анкети.
 7. Отримуєте гроші на карту.

Навіть якщо у вас залишилися питання про те, як правильно заповнити анкету і отримати кредит пенсіонерам на карту онлайн, можна звернутися в контакт-центр і моментально отримати підказки.

Хто може отримати відмову і чому

Неминуче і таке, що можуть гроші в борг і не дати. Відмова досить рідкісне явище в мікрофінансових компаніях, але так чи інакше іноді трапляється. Основні причини:

 • діючі кредити в інших організаціях (тому рекомендуємо погасити позики і вже після цього звертатися);
 • погана кредитна історія (якщо часто брали і було багато прострочень);
 • помилки в анкеті (тому уважно заповнюйте поля і перевіряйте дані).

Як уникнути штрафів

Якщо пенсіонер не може повернути кредит вчасно через об'єктивні причини, не проблема. Головне не панікувати і не ховатися. Важливо повідомити про це компанію і домовитися про схему повернення. Це називається реструктуризація і така послуга дозволяє уникнути великих штрафів і пені за прострочення, а кредит виходить максимально вигідний.

Оформити кредит без довідок пенсіонеру онлайн в поточній ситуації можна лише в мікрофінансових компаніях, але навіть вони далеко не всім схвалюють займ. Впадати у відчай не варто, вихід завжди є — звертатися в компанію "Качай Гроші".

Процедура оформлення не складна, а рішення приймається в день звернення. Дають в борг від 500 і до 10 000 грн (при першому зверненні), а також не вимагають ніяких додаткових документів і довідок. Кредит пенсіонерам онлайн без відмови — це не маркетинговий хід, а реальна послуга від МФО.

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Кредит під 0 відсотків на картку   Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією   Позика до зарплати на картку   Гроші на карту за 5 хвилин   Позика онлайн   Гроші в борг на карту   Мікропозика   Швидкий кредит на карту   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит онлайн   Кредит онлайн без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки   Кредит без застав