Перший кредит0,01%

Кредит без дзвінків

Мікрофінансовий ринок України щороку збільшується. Кількість компаній, готових позичити гроші на карту онлайн без дзвінків і додаткових документів, зростає. Громадяни активно користуються їх послугами, оскільки це єдиний спосіб терміново отримати кредит в крайній ситуації. У банк звернутися може не кожен позичальник. На оформлення кредиту може піти не один день, і немає гарантії, що заявка буде схвалена. Качай Гроші лояльніше ставиться до своїх клієнтів. Тут онлайн займ без дзвінків видають 80% користувачів, які звернулися за фінансовою допомогою.

Позичальникові необхідна банківська картка, мобільний телефон і доступ в інтернет, щоб подати запит в компанію Качай Гроші. Для підтвердження своєї особи знадобиться паспорт. Співробітники можуть запросити ідентифікаційний код, фото з паспортом в руках. Отримати кредит онлайн без дзвінків можуть тільки жителі України, які мають прописку і громадянство країни. За законодавством, організація не має права видавати гроші в борг особам, які не досягли повноліття.

Як видають кредити онлайн на карту без дзвінків - оформлення позики в МФО Качай Гроші

Сервіс кредитування працює повністю в онлайн режимі. У Качай Гроші немає відділень, тому всі питання вирішуються в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти. Щоб отримати позику онлайн на карту без дзвінків, не доведеться витрачати багато часу на заповнення заявки. Фахівці Качай гріш постаралися максимально спростити процедуру. Проста навігація сайту, короткі пояснення і спеціальний розділ довідки допоможуть швидко подати запит на позику без дзвінків онлайн. Послідовна інструкція:

 1. Зайдіть на офіційний сайт Качай Гроші.
 2. На головній сторінці виберіть розмір кредиту і тривалість співпраці з компанією.
 3. Після натискання кнопки «оформити кредит» система направить клієнта на реєстрацію. Чи не авторизовані користувачі не можуть отримати кредит онлайн без дзвінків і фото в Качай Гроші.
 4. Вкажіть номер телефону і деякі дані про себе, після чого протягом декількох секунд на мобільний прийде код. Введіть його в спеціальне поле, щоб створити особистий кабінет Качай Гроші.
 5. Оформіть заявку на кредит на карту без дзвінків. Вона складається з декількох сторінок. Кожна з них містить питання про платоспроможність, сімейний стан, майно клієнта.
 6. Отримати кредит без дзвінків онлайн можуть клієнти, що мають діючий паспорт. Його скановану копію необхідно прикріпити до анкети.
 7. Карта, на яку буде відправлено швидку позику без дзвінків, повинна пройти процедуру верифікації.
 8. Залишається підписати угоду і отримати гроші.

Отримати максимальний кредитний ліміт, встановлений в Качай Гроші, можуть тільки постійні клієнти. Щоб підвищити доступну суму, регулярно звертайтеся в компанію, повертаючи своєчасно взяття в борг гроші.

Як не отримати відмову - гарантований онлайн кредит без дзвінків на карту

Качай Гроші ставиться з розумінням до кожного клієнта. Більшість заявок на кредит онлайн без фото і дзвінків отримують схвалення. Однак є відсоток запитів, за якими приходить відмова. Кредитний сервіс не зобов'язаний пояснювати, на якій підставі у співпраці було відмовлено. Щоб отримати кредит онлайн без відмови і дзвінків, дотримуйтеся наступних правил:

 • При заповненні заявки уважно перевіряйте правильність введених даних. Помилки або пропущені букви можуть стати причиною негативного рішення;
 • Чи не пропускайте відповіді на питання. Чим повніше буде заповнена анкета, тим більше шансів отримати гроші онлайн без дзвінків;
 • Прикріплюйте тільки якісні фотографії документів. Повинно бути розбірливо видно обличчя позичальника, записи;
 • При повторному зверненні перевірте, чи не залишилося у вас невиплачених кредитів. Навіть неврахована комісія, мінімальний борг в кілька копійок - це привід для відмови.

Качай Гроші готові надати позику без дзвінків на карту тільки чесним і порядним клієнтам. Тому не варто намагатися обдурити організацію, внести неправдиву інформацію або контактні дані.

Кредит онлайн на картку без дзвінків в Качай Гроші - наслідки прострочення

Оформляючи позику на карту без дзвінків важливо оцінити свої фінансові перспективи. Якщо в подальшому ви не зможете погасити борг до закінчення терміну кредитування, компанія застосує штрафні санкції. Погасити займ терміново без дзвінків необхідно протягом шістдесяти днів після завершення терміну угоди.

Компанія Качай Гроші підвищує процентну ставку для боржників на 1%. Якщо в зазначений період клієнт не повертає гроші, його заборгованість передається третім особам. Також кожна прострочення відбивається на кредитному рейтингу позичальника. Надалі у нього можуть виникнути проблеми з оформленням позики в банку. МФО також навряд чи дадуть кредит без дзвінків ненадійному позичальникові.

Вирішити проблему прострочення співробітники Качай Гроші пропонують за допомогою пролонгації. В особистому кабінеті боржник може вибрати певний пункт, і продовжити термін договору. При цьому повинна бути виплачена вся сума процентних нарахувань, а тіло кредиту потрібно погасити після закінчення терміну дії продовження. У Качай Гроші відсувати дату повного розрахунку можна десять разів. При цьому термін пролонгації ідентичний первинного період кредитування.

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави