Перший кредит0,01%

Кредит без застави

В Україні є чимало людей, які бажають вирішити свої фінансові проблеми за допомогою кредиту. Але банківські кредити видаються в основному під заставу автомобілів або квартир, і не у всіх є можливість надати своє майно в якості забезпечення. З цієї причини більшість позичальників шукають швидкий кредит без застави. На даному виді позик спеціалізуються мікрофінансові організації, зокрема МФО «Качай Гроші».

Кредит без застави - це позика, що не має на увазі передачу прав матеріальних цінностей для забезпечення повернення кредиту. Інакше кажучи, позичальник отримує від кредитора певну суму в борг, а єдиною гарантією повернення коштів при цьому є підписаний ним кредитний договір.

Переваги беззаставних позик

Позика грошей без застави має цілий ряд плюсів:

 • Не потрібно витрачати час і сили на збір документів, що підтверджують право власності на майно.
 • Висока швидкість оформлення кредиту. Швидкий займ на карту можна оформити протягом 20-60 хвилин при першому зверненні, а у повторних клієнтів ця процедура займає ще менше часу.
 • Взяти позику без застави може практично будь-який повнолітній громадянин України, навіть якщо у нього немає майна у власності.
 • Відсутній ризик втратити майно. Банки можуть відбирати заставне майно, якщо позичальник не виконує своїх зобов'язань. А в МФО клієнт може спокійно оформити пролонгацію, оплачуючи деякий час тільки відсотки.
 • Вигідні умови кредитування. Нові клієнти можуть отримати кредит під 0,01 відсоток. Таких умов не може запропонувати жодна банківська установа.
 • Простота оформлення позики. Позика без застави та поручителів оформляється повністю в режимі online. Позичальнику тільки потрібно заповнити анкету на офіційному сайті кредитного сервісу і дочекатися рішення. Понад 85-90% заявок на кредит схвалюються.

Де можна взяти кредит без застави, і які вимоги до позичальників?

Багато українців цікавляться питанням, де взяти кредит без застави. Це основний вид кредитування онлайн сервісу «Качай Гроші». Будь-який користувач може подати заявку і дочекатися рішення компанії. При цьому мікрофінансова організація співпрацює практично з усіма категоріями громадян. А щоб отримати кредит без застави, потрібно відповідати простим вимогам:

 • Вік - 18-65 років;
 • Наявність українського паспорта з пропискою і вклеєними фотографіями;
 • Наявність ідентифікаційного коду (ІПН);
 • Карта будь-якого українського банку, оформлена на ім'я кредитоотримувача.

Хто може взяти кредит без забезпечення

Будь-який громадянин України, який досяг 18-річного віку, має всі шанси отримати таку позику. Компанія схвалює кредит непрацюючим студентам, особам без офіційного працевлаштування, людям з поганою кредитною історією і багатьом іншим категоріям громадян. Одна з обов'язкових умов видачі грошей - наявність стабільного джерела доходів.

Підставами для відмови у видачі позики можуть послужити відкриті прострочення по платежах в інших фінансових установах, надання неправдивої інформації про себе, невідповідний вік (молодше 18 або старше 65 років). Решта ж можуть оформити кредит без застави, але необхідно враховувати, що при першому зверненні кожна заявка розглядається в індивідуальному порядку.

Як отримати кредит без застави

Щоб взяти кредит без застави, знадобиться тільки паспорт, ІПН, мобільний телефон для реєстрації на сайті та підписання кредитного договору, карта будь-якого українського банку з позитивним балансом (мінімум 1 грн), а також будь-який пристрій з виходом в інтернет для заповнення заявки.

 1. Потрібно зайти на офіційний сайт «Качай Гроші» вибрати бажану суму і термін кредитування. Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн без застави до 10 тисяч гривень строком до 15 днів. Повторні клієнти можуть отримати до 15 тисяч гривень строком до 30 днів.
 2. Після вибору суми і терміну кредитування потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті. Повторним клієнтам потрібно лише авторизуватися.
 3. Далі потрібно заповнити анкету, правдиво вказавши основні відомості про себе, і верифікувати банківську карту. Процедура верифікації необхідна для підтвердження того, що позичальник дійсно є власником зазначеної карти.
 4. Потрібно дочекатися рішення по кредиту, і в разі його схвалення підписати кредитний договір шляхом відправки СМС на вказаний номер. Після цього гроші моментально надходять на зазначену карту.

У МФО «Качай Гроші» взяти кредит на карту можна в будь-який день і час. Сервіс працює цілодобово, видаючи щодня по кілька сотень кредитів жителям з усієї території країни. При повторних зверненнях заявка на кредит розглядається в автоматичному режимі протягом 1-3 хвилин. У МФО кредити видаються практично всім, хто за ними звертається, навіть не самим надійним з точки зору повернення коштів клієнтам. Видаються навіть позики студентам на карту онлайн.

Повернути гроші можна різними способами (в особистому кабінеті, через термінал, в касі банку і так далі), і позичальник сам вибирає, яким із запропонованих способів погасити кредит.

 

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії