Перший кредит0,01%

Кредит без довідки про доходи

Необхідність взяти кредит без перевірок може виникнути у будь-якої людини, адже не у кожного є родичі або друзі, готові в будь-яку хвилину позичити необхідну суму. Причин, за якими можуть терміново знадобитися гроші, може бути чимало:

 • Переїзд;
 • Вкладення в бізнес;
 • Можливість вигідного інвестування;
 • Проблеми зі здоров'ям;
 • Вступ до вузу;
 • Ремонт в квартирі;
 • Необхідність купити телефон, комп'ютер або іншу техніку;
 • Гроші до зарплати;
 • Поїздка на відпочинок і багато іншого.

Банківські установи висувають ряд досить жорстких вимог до позичальників, навіть якщо мова йде про відносно невеликий кредит. І одним з обов'язкових умов є наявність довідки з роботи. Неможливо отримати банківський кредит без довідки про доходи. Через це величезна частина населення, яка працює неофіційно, не може отримати кредит в банку.

Де взяти терміновий кредит без довідок?

Найпростішим і швидким способом оформлення кредиту без довідок в Україні є мікрофінансові організації, зокрема онлайн сервіс «Качай Гроші». Нові клієнти можуть отримати до 10000 гривень на термін до 15 днів. При повторних ж зверненнях кредитний ліміт збільшується до 15000 гривень, а термін кредитування - до 1 місяця.

Які вимоги висуваються до позичальника для отримання кредиту онлайн без довідок?

Взяти гроші в борг на карту може практично будь-який повнолітній громадянин України, так як МФО не висуває жорстких вимог до позичальників. Є лише кілька основних умов, при яких можна взяти кредит без довідки про доходи:

 1. Обов'язково потрібно мати українське громадянство і діючий паспорт громадянина України з усіма вклеєними фотографіями і пропискою.
 2. Наявність індивідуального податкового номера (ІПН). Це другий за важливістю документ.
 3. Підходити за віковими рамками. У мікрофінансової організації «Качай Гроші» позики видаються особам з 18 до 65 років.
 4. Наявність діючої банківської карти Visa або MasterCard, оформленої на особу, яке бере позику. При цьому підходять будь-які карти українських банків: кредитні, зарплатні, соціальні, дебетові та інші.

Таким чином, можна отримати кредит онлайн без довідок і поручителів. Це не тільки значно спрощує процедуру отримання позики, а й робить можливим оформлення кредиту для людей, які офіційно не працюють.

Хто може оформити кредит онлайн без довідок на карту?

Швидкий кредит готівкою без довідки про доходи може отримати практично будь-яка людина. Компанія схвалює більш 85-90% всіх заявок, в той час як в банках цей відсоток на порядок нижче. У МФО «Качай Гроші» гроші видаються самим різним категоріям громадян:

 • Студентам;
 • Людям без офіційного працевлаштування;
 • Тим, у кого немає майна для забезпечення кредиту;
 • Особам з поганою кредитною історією;
 • Є навіть кредит для безробітних.

Одною з важливих умов отримання грошей є наявність стабільного джерела доходів (не обов'язково заробітної плати), який при цьому не потрібно ніяк документально підтверджувати.

Складнощі з отриманням грошей на карту без довідок можуть виникнути у людей, вік яких не відповідає вимогам сервісу (молодше 18 або старше 65 років). Також зростає ймовірність отримання відмови при наданні в анкеті неправдивих відомостей і в разі наявності відкритих прострочень по платежах в інших фінансових організаціях.

Переваги оформлення позики без довідки про доходи в МФО «Качай Гроші»

 • До позичальникові не висуваються ніякі жорсткі вимоги.
 • Висока швидкість оформлення. Не потрібно чекати цілодобово, щоб почути рішення. При першому зверненні процедура займає від 20 до 60 хвилин, при цьому гроші переводяться клієнту моментально. Повторні позичальники можуть і зовсім оформити позику за 5 хвилин, так як їм не потрібно знову реєструвати особистий кабінет, а рішення по кредиту приймається автоматично протягом 1 хвилини.
 • Видаються кредити без поручителів і застави.
 • Перша позика оформляється без відсотків. Тобто, позичальник повертає майже ту суму, яку отримав. При повторних зверненнях діє стандартна процентна ставка, але при цьому збільшується кредитний ліміт і термін кредитування.
 • Чи не потрібна особиста присутність позичальника, адже перекладається кредит на карту без довідки про доходи. Для оформлення позики потрібно тільки зайти на сайт компанії, заповнити анкету і дочекатися рішення.
 • Позика схвалюється в більш ніж 90% випадків. Таким чином, ймовірність отримання кредиту в рази вище, ніж при зверненні в банк.
 • Можна оформити пролонгацію. Якщо ви оформили позику на карту онлайн без довідок, але з якоїсь причини не можете його своєчасно повернути, то можна продовжити дію кредиту. При оформленні пролонгації позичальник оплачує тільки відсотки, а тіло кредиту виплачує по закінченню терміну дії пролонгації. Пеня і штрафи при цьому не нараховуються.
 • Гроші в борг без довідок про доходи видаються на чесних і прозорих умовах. Немає нав'язаних платних послуг, додаткових платежів або прихованих комісій. А позичальник може ознайомитися з кредитним договором перед його підписанням.

Як взяти кредит онлайн без довідок: покрокова інструкція

Для оформлення позики знадобиться тільки паспорт, ІПН, мобільний телефон, пристрій з виходом в інтернет і банківська карта. Процедура оформлення кредиту виглядає наступним чином:

 1. Зайдіть на офіційний сайт «Качай Гроші» та виберете на кредитному калькуляторі суму і термін кредитування.
 2. Зареєструйте персональний кабінет на сайті - для цього вкажіть свій мобільний телефон і придумайте надійний пароль.
 3. Заповніть анкету позичальника. Щоб точно взяти позику без довідок на карту, вказуйте тільки правдиву інформацію, адже вона в будь-якому випадку перевіряється.
 4. Верифікуйте банківську карту. Необхідно підтвердити, що карта, на яку будуть переведені позикові кошти, дійсно належить позичальнику.
 5. У разі схвалення кредиту ви отримаєте кредитний договір, який слід перечитати.
 6. Якщо згодні із запропонованими умовами, то підписати кредитний договір зазначеним способом.
 7. Отримайте гроші на зазначену карту. Кредитні кошти приходять на карту моментально.

Потрібно враховувати, що видаються гроші в позику на карту, а вся процедура проходить в режимі online. Це означає, що отримати онлайн кредит готівкою без довідок не можна. Однак отримані на банківську карту гроші при необхідності легко можна перевести в готівку в найближчому банкоматі.

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без застави