Перший кредит0,01%
сума 4000 грн
500 15000
строк 15 днів
5 15
Дата погашення 01.02.21
Сума погашення 5400 4006 грн.
4000 15

Кредит без підтвердження доходу

Що таке кредит без підтвердження доходу?

Досить часто можна зустріти рекламу кредитних організацій, які видають кредити без підтвердження доходів і пропонують швидко оформити їх онлайн. Це дуже популярна послуга, на яку з'явився попит кілька років тому і пов'язано це з тим, що багато українців працюють неофіційно, а гроші потрібні терміново. Відповідно, так називають позики, які можна взяти без документального підтвердження рівня свого доходу в день звернення в МФО.

Як взяти кредит без підтвердження доходу від "Качай Гроші"?

Мікрофінансова організація "Качай Гроші" видає в Україні позики всім, незалежно від джерел фінансування або наявності підтверджуючих зарплату документів. У переліку вимог до позичальника немає умови надати довідку про доходи. Також не просять в компанії вказати поручителя або дати щось в заставу. Людині досить мати паспорт та ідентифікаційний код, плюс активну банківську карту, щоб моментально відправити онлайн заявку на кредит без підтвердження доходу. Безумовно, при розгляді анкети до уваги беруть багато факторів і рішення приймається автоматично на підставі всієї відомої інформації, але однозначно можна сказати: якщо на руках немає документа, що підтверджує певний рівень заробітку позичальника, людині в банку робити нічого, а ось в "Качай гроші "можна звертатися сміливо.

Кому оформлять кредит?

Щоб оформити швидкий кредит онлайн і отримати рішення відразу без підтвердження доходу, треба відповідати базовим первинним вимогам до потенційного клієнта:

 • вік від 18 років;
 • громадянин України;
 • телефон і email;
 • наявність банківської карти.

Рід діяльності, цільове призначення грошей, наявність джерел доходу, сімейний стан, наявність рухомого і нерухомого майна не має для мікрофінансових організацій ніякого значення. Це очевидна перевага таких компаній перед банками і ломбардами.

Плюси кредиту без підтвердження доходу

Якщо людина звертається в банк, там запросять довідку про наявність та розмір офіційного доходу і без цього документа навіть не розглянуть заявку. Тому тим, хто отримує нормальну зарплату (але при цьому велика частина доходу йде "в конверті"), у кого джерела надходження коштів визначити неможливо, або ті, хто просто не хоче їх розкривати, можуть звертатися в МФО.

Плюси таких кредитів без підтвердження доходу очевидні: отримуєш миттєво на карту онлайн гроші і витрачаєш на свій розсуд. А ще ця послуга цілодобова.

Як повернути гроші?

Повертають гроші, взяті в МФО, зазвичай за допомогою банківської карти на сайті компанії. Наприклад, в "Качай Гроші" прямо в особистому кабінеті є така функція і вона більш ніж затребувана.

Також з доступних способів погашення:

 • оплатити через касу банку за реквізитами;
 • через сторонні інтернет сервіси погашень.

Якщо Ви вибираєте спосіб погашення через касу банку, варто знати коректні реквізити і пам'ятати, що гроші з банку в банк можуть йти до трьох робочих днів. Щоб не потрапити в прострочення, в такому випадку рекомендують погашати борг заздалегідь (за кілька днів), що не дуже зручно при невеликих термінах кредитування. А повернення кредиту через сторонні сервіси завжди йде з комісією. Тому найпопулярніший і вигідний спосіб погашення: прямо на сайті компанії "Качай Гроші".

Пролонгація

Ще один плюс в тому, щоб взяти в МФО кредит онлайн без підтвердження доходу: можливість пролонгувати договір. Ця опція виручає в непередбачених ситуаціях і допомагає уникнути штрафів і пені за прострочення. Продовження позики як додатковий рятувальний круг для позичальників, а така можливість у банку не доступна.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Кредитні організації видають кредит без підтвердження доходу на карту онлайн більшості позичальників (навіть кредит пенсіонерам) і зазвичай рівень схвалень без відмови досягає 97-98%. Але хтось потрапляє в ці 2-3%, що залишилися і найчастіше це:

 • люди, у яких є кілька активних позик в інших кредитних організаціях;
 • наявність судимостей і кримінальних проваджень;
 • погана кредитна історія (але при наявність інших позитивних чинників цей момент не завжди впливає на відмову у видачі);
 • наявність несплачених штрафів, податків і комунальних платежів;
 • впливають також помилки і помилки в анкеті і подача завідомо недостовірної інформації.

Але хочемо нагадати, що рішення про видачу приймається на підставі багатьох факторів і тому позитивні характеристики можуть перекрити якийсь негативний момент. Це ще раз пояснює, чому такий високий відсоток схвалення саме в кредитних організаціях, але без перевірок все одно не обійтися.