Перший кредит0,01%

Кредит без підтвердження доходу

Що таке кредит без підтвердження доходу?

Досить часто можна зустріти рекламу кредитних організацій, які видають кредити без підтвердження доходів і пропонують швидко оформити їх онлайн. Це дуже популярна послуга, на яку з'явився попит кілька років тому і пов'язано це з тим, що багато українців працюють неофіційно, а гроші потрібні терміново. Відповідно, так називають позики, які можна взяти без документального підтвердження рівня свого доходу в день звернення в МФО.

Як взяти кредит без підтвердження доходу від "Качай Гроші"?

Мікрофінансова організація "Качай Гроші" видає в Україні позики всім, незалежно від джерел фінансування або наявності підтверджуючих зарплату документів. У переліку вимог до позичальника немає умови надати довідку про доходи. Також не просять в компанії вказати поручителя або дати щось в заставу. Людині досить мати паспорт та ідентифікаційний код, плюс активну банківську карту, щоб моментально відправити онлайн заявку на кредит без підтвердження доходу. Безумовно, при розгляді анкети до уваги беруть багато факторів і рішення приймається автоматично на підставі всієї відомої інформації, але однозначно можна сказати: якщо на руках немає документа, що підтверджує певний рівень заробітку позичальника, людині в банку робити нічого, а ось в "Качай гроші "можна звертатися сміливо.

Кому оформлять кредит?

Щоб оформити швидкий кредит онлайн і отримати рішення відразу без підтвердження доходу, треба відповідати базовим первинним вимогам до потенційного клієнта:

 • вік від 18 років;
 • громадянин України;
 • телефон і email;
 • наявність банківської карти.

Рід діяльності, цільове призначення грошей, наявність джерел доходу, сімейний стан, наявність рухомого і нерухомого майна не має для мікрофінансових організацій ніякого значення. Це очевидна перевага таких компаній перед банками і ломбардами.

Плюси кредиту без підтвердження доходу

Якщо людина звертається в банк, там запросять довідку про наявність та розмір офіційного доходу і без цього документа навіть не розглянуть заявку. Тому тим, хто отримує нормальну зарплату (але при цьому велика частина доходу йде "в конверті"), у кого джерела надходження коштів визначити неможливо, або ті, хто просто не хоче їх розкривати, можуть звертатися в МФО.

Плюси таких кредитів без підтвердження доходу очевидні: отримуєш миттєво на карту онлайн гроші і витрачаєш на свій розсуд. А ще ця послуга цілодобова.

Як повернути гроші?

Повертають гроші, взяті в МФО, зазвичай за допомогою банківської карти на сайті компанії. Наприклад, в "Качай Гроші" прямо в особистому кабінеті є така функція і вона більш ніж затребувана.

Також з доступних способів погашення:

 • оплатити через касу банку за реквізитами;
 • через сторонні інтернет сервіси погашень.

Якщо Ви вибираєте спосіб погашення через касу банку, варто знати коректні реквізити і пам'ятати, що гроші з банку в банк можуть йти до трьох робочих днів. Щоб не потрапити в прострочення, в такому випадку рекомендують погашати борг заздалегідь (за кілька днів), що не дуже зручно при невеликих термінах кредитування. А повернення кредиту через сторонні сервіси завжди йде з комісією. Тому найпопулярніший і вигідний спосіб погашення: прямо на сайті компанії "Качай Гроші".

Пролонгація

Ще один плюс в тому, щоб взяти в МФО кредит онлайн без підтвердження доходу: можливість пролонгувати договір. Ця опція виручає в непередбачених ситуаціях і допомагає уникнути штрафів і пені за прострочення. Продовження позики як додатковий рятувальний круг для позичальників, а така можливість у банку не доступна.

Чому клієнтам можуть відмовити?

Кредитні організації видають кредит без підтвердження доходу на карту онлайн більшості позичальників (навіть кредит пенсіонерам) і зазвичай рівень схвалень без відмови досягає 97-98%. Але хтось потрапляє в ці 2-3%, що залишилися і найчастіше це:

 • люди, у яких є кілька активних позик в інших кредитних організаціях;
 • наявність судимостей і кримінальних проваджень;
 • погана кредитна історія (але при наявність інших позитивних чинників цей момент не завжди впливає на відмову у видачі);
 • наявність несплачених штрафів, податків і комунальних платежів;
 • впливають також помилки і помилки в анкеті і подача завідомо недостовірної інформації.

Але хочемо нагадати, що рішення про видачу приймається на підставі багатьох факторів і тому позитивні характеристики можуть перекрити якийсь негативний момент. Це ще раз пояснює, чому такий високий відсоток схвалення саме в кредитних організаціях, але без перевірок все одно не обійтися.

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи