Перший кредит0,01%

Кредит без банку

Всеукраїнський кредитний сервіс Качай Гроші допомагає жителям країни взяти гроші в кредит без банку протягом багатьох років. Зручна послуга користується просом серед підприємців, домогосподарок, студентів та інших категорій громадян. Банківське кредитування вимагає додаткових документів і часу. Позика в МФО Качай Гроші можна взяти онлайн, не виходячи з дому чи офісу.

Щоб вирішити фінансове питання, користувачеві знадобиться не більше п'ятнадцяти хвилин. Нові позичальники повинні підтвердити свій мобільний номер, заповнити анкету, прикріпити до неї скановані копії документів. Знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. На оформлення повторного кредиту в Качай гріш піде хвилина - потрібно увійти в особистий кабінет і подати запит.

Качай Гроші пропонує новачкам оформити кредит онлайн на карту цілодобово, без вихідних і перерв. Немає необхідності відпрошуватися з роботи або міняти свої плани на день. Доступна сума першої позики в Качай Гроші - 10 000 гривень, при повторних зверненнях позичальники можуть претендувати на кредит до 15 000 гривень. Мінімальний термін кредитування - п'ять днів, максимальний - п'ятнадцять днів. Якщо немає можливості вчасно погасити онлайн позику на карту без відмови, клієнт може скористатися пролонгацією.

Позика без банку - чим відрізняється банківський кредит від позики в Качай Гроші

Мікрофінансових компанія Качай Гроші пропонує клієнтам значно спростити процес кредитування. Щоб отримати кредит на карту без банку, клієнту не потрібна офіційна робота, що актуальна для багатьох українців. Скористатися послугою можуть мами в декретній відпустці, студенти, пенсіонери. Головна умова - діючий документ, що підтверджує особу. На відміну від банку, Качай Гроші не вимагає:

 • Позитивний кредитний рейтинг;
 • Заставне майно;
 • Довідку з місця офіційного працевлаштування;
 • Стаж роботи більше півроку;
 • Додаткові документи.

Швидкий кредит без підтвердження доходу від Качай Гроші - це можливість вирішити фінансові труднощі, не відвідуючи відділення організації. Клієнту не потрібний поручитель, він економить час на очікуванні своєї черги і збір документів. Будь-який банк видає в борг великі суми, в Качай Гроші можна взяти в борг 500 гривень.

На що українці можуть взяти гроші без банку

Фінансова криза може торкнутися будь-якої людини в найбільш непередбачуваний момент. В такому випадку кредит онлайн без банку - це найкращий спосіб вирішення проблеми. Україна є одним з лідерів за кількістю звернень жителів в МФО. Це пояснюється простотою процедури отримання грошей і лояльністю компаній. Взяти кредит без застави в Качай Гроші можна на наступні потреби:

 • Погашення заборгованості за комунальні послуги;
 • Оплата медикаментів, лікування;
 • Купівля товарів першої необхідності;
 • Термінові ремонтні роботи;
 • Оплата навчання, підготовка дитини до школи;
 • Придбання побутової техніки, комп'ютерної техніки;
 • Ремонтування автомобіля.

Взяти кредит не в банку, необхідний для вирішення побутових або інших проблем, можуть тільки громадяни України, які постійно проживають в країні і мають українську прописку. Згідно із законодавством, фінансові установи не мають права видавати готівку або безготівковий позику особам, які не досягли вісімнадцятирічного віку.

Потрібно враховувати, що ставка по кредиту нараховується кожен день. Перед зверненням в Качай Гроші рекомендується оцінити свої фінансові можливості. Експерти радять брати кредит без банку на суму, що не перевищує 30% від щомісячного доходу. Це дозволить мінімізувати ймовірність прострочення.

Гроші в борг без банків та поручителів - переваги Качай Гроші

Взяти в борг не в банку - найпоширеніше рішення сучасних людей. З огляду на зайнятість, динамічного ритму життя, багато хто не має можливості відвідати відділення фінансової установи в робочий час. Набагато простіше зайти на сайт Качай Гроші, вибрати потрібний термін і суму позики, заповнити анкету і підписати договір в онлайн режимі.

Заявка розглядається протягом декількох хвилин. Для того, щоб взяти гроші без банку в Качай Гроші, знадобиться карта українського банку, що діє телефон і вихід в інтернет. Переваги сервісу Качай Гроші:

 • Швидкість обробки заявок;
 • Прозорість умов співпраці;
 • Рівень професіоналізму співробітників;
 • Надійність і безпека зберігання особистих даних.

 

Види кредитів:

Кредит онлайн під 0 відсотків  Взяти кредит з поганою історією   Позика до зарплати на карту   Кредит онлайн за 5 хвилин   Оформити позику на карту  Взяти гроші в борг  Швидкі гроші онлайн  Швидкий онлайн кредит   Кредит безробітним на карту  Взяти кредит онлайн без довідок