Перший кредит0,01%

Безвідсотковий кредит

У кожного в житті може статися ситуація, коли йому терміново знадобляться гроші. В такому випадку кращим рішенням стануть мікропозики онлайн без відсотків. Родичі або друзі, готові зайняти потрібну суму, є далеко не у всіх. А банки висувають ряд жорстких вимог до позичальників, і процедура оформлення банківського кредиту може займати по кілька днів або навіть тижнів. Саме тому краще відразу звернутися в мікрофінансову організацію.

Особливості кредитів без відсотків

Безвідсотковий кредит - це вид позики, при якому позичальник протягом певного терміну повертає в фінансову організацію ту суму, яку отримав. Іншими словами, він не оплачує послуги кредитора.

Деякі люди вважають, що безвідсоткова позика на карту є обманом, так як кредитору нема чого видавати гроші на таких умовах. Насправді ж такі позики дійсно існують, а видаються вони з метою залучення нових клієнтів.

Подібний кредит онлайн без відмови можна отримати в мікрофінансової організації «Качай Гроші». Такий вид позики має кілька важливих особливостей:

 • Кредит під 0,01 відсоток видається тільки новим позичальникам, які вперше звертаються в компанію «Качай державних закупівель». При цьому раніше вони могли брати гроші в інших МФО.
 • Взяти онлайн позику на карту може практично будь-яка людина. У той час як банки відмовляють клієнтам з різних причин (погана КІ, відсутність офіційного працевлаштування, відсутність потрібної довідки і так далі), МФО співпрацює майже з усіма категоріями громадян.
 • Кредит під 0 відсотків на карту має суворі обмеження щодо суми кредиту і терміну кредитування. При першому зверненні позичальник може розраховувати на суму до 10000 гривень, яка видається на термін до 15 днів. При повторних зверненнях діє стандартна процентна ставка, але кредитний ліміт і термін кредитування збільшуються.

Умови видачі позики під 0,01%

МФО не висуває жорстких вимог до позичальників. А для отримання позики без відсотків на карту потрібно відповідати таким вимогам:

 1. Паспорт громадянина України з пропискою і всіма вклеєними фотографіями. Це найбільш важливий документ, що підтверджує особу позичальника.
 2. Індивідуальний податкової номер (ІПН). Другий за важливістю документ, без якого неможливо отримати гроші в борг без відсотків.
 3. Вік від 18 до 65 років. Оформляється займ з 18 років, тому претендувати на нього можуть навіть студенти.
 4. Наявність мобільного телефону. Телефон потрібен для реєстрації на сайті та підписання кредитного договору в разі схвалення позики.
 5. Карта будь-якого українського банку, оформлена на ім'я кредитоотримувача. Щоб отримати безвідсотковий кредит на карту, можна використовувати будь-яку карту: кредитну, дебетову, соціальну, зарплатну і так далі.

Хто може оформити позику на карту без відсотків?

Мікрофінансова організація «Качай Гроші», на відміну від банків, співпрацює з різними категоріями громадян. Компанією видаються позики для безробітних, людям із зіпсованою або чистою кредитною історією, особам без офіційного працевлаштування, студентам та іншим категоріям громадян. Причинами для відмови можуть послужити відкриті прострочення по кредитах в інших фінансових організаціях, а також недостовірна інформація при заповненні заявки. Також не можна взяти позику без відсотків, якщо ви звертаєтеся в МФО повторно. В такому випадку діє стандартна процентна ставка. Однак будь-який клієнт компанії може отримати знижку по промокодом.

Як взяти перший займ без відсотків в Україні?

Щоб отримати безвідсотковий кредит онлайн на карту, знадобиться тільки телефон, пристрій з виходом в інтернет, банківська карта, паспорт і ІПН. Процедура оформлення мікрокредиту виглядає наступним чином:

 • Зайдіть на сайт МФО «Качай Гроші», виберете суму і термін кредитування на кредитному калькуляторі. Після цього потрібно натиснути кнопку «Оформити кредит».
 • Зареєструйте особистий кабінет на сайті. Для цього вкажіть свій номер телефону і пароль для входу в персональний кабінет. Після цього натисніть кнопку «Зареєструватися» і введіть код, який прийде в СМС.
 • Заповніть анкету. Для отримання грошей в борг без відсотків потрібно не просто заповнити анкету, вказавши основні відомості про себе, а й надати правдиву інформацію. У разі надання невірних відомостей підвищуються ризики отримання відмови.
 • Прив'яжіть банківську карту. Кредит до зарплати онлайн видається тільки на карту, яка належить кредитоотримувачу. Для верифікації карти на ній може бути тимчасово заблокована сума до 1 грн, і позичальник повинен вказати цю суму. Для цього потрібно, щоб баланс на карті був позитивним (мінімум 1 гривня особистих коштів).
 • Дочекайтеся рішення по кредиту. Рішення щодо видачі швидкого позики без відсотків зазвичай приймається протягом 10 хвилин.
 • У разі схвалення мікропозик підпишіть кредитний договір шляхом відправки SMS на вказаний номер.

Чому для безвідсоткових кредитів слід звертатися в МФО «Качай Гроші»

 • Відсоток схвалення кредитів понад 85-90%;
 • Вигідні умови кредитування;
 • Можливість оформлення пролонгації кредиту без штрафів і пені;
 • Чесні і прозорі умови кредитування;
 • Висока швидкість оформлення мікрокредиту без відсотків (вся процедура займає 20-60 хвилин);
 • У разі схвалення кредиту позикові кошти моментально переводяться на карту;
 • Чи не потрібна довідка про доходи і офіційне працевлаштування;
 • Високий ступінь захисту клієнтських даних;
 • Безпека фінансової операції;
 • На вибір клієнта надається кілька способів погашення позики;
 • Серед клієнтів компанії регулярно проводяться акції та розіграші цінних призів.

 

Види кредитів:

Кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією   Кредит за 5 хв   Гроші в борг   Мікропозика онлайн   Швидкий кредит   Позика безробітним   Кредит онлайн без перевірки кредитної історії   Кредит без довідок   Кредит без застави