Перший кредит0,01%

Кредит 10000 гривень

Термінова позика може знадобитися в будь-який момент - непередбачені витрати часто пов'язані з ремонтом, лікуванням, несподіваними святами або придбаннями. Якщо позичити гроші у родичів і друзів не виходить, а банк не може дати кредит в той же день, завжди можна звернутися в Качай Гроші. Це великий український сервіс, який готовий перевести кредит онлайн на картку 10000 грн. практично кожному громадянину країни.

Процедура оформлення не займе багато часу. Співробітники компанії не цікавляться, на які цілі позичальник планує витратити кошти, не вимагають додаткових документів і звітів. Організація Качай Гроші має всі необхідні ліцензії та сертифікати на ведення фінансової діяльності. Це надійна фірма, яка допомогла тисячам українців вирішити матеріальні проблеми.

Хто може взяти в борг 10000 гривень в Качай Гроші

Мікрофінансова організація Качай Гроші визнана однією з найбільш лояльних компаній. Відсоток схвалення заявок перевищує 80%. Щоб оформити кредит 10000 грн на карту, не доведеться стояти в чергах, збирати документи і витрачати час на очікування рішення. Щоб стати клієнтом Качай Гроші, знадобиться:

 • Діючий паспорт;
 • Працюючий мобільний телефон;
 • Громадянство України;
 • Вік більше 18 років;
 • Проживання на території країни;
 • Доступ в Інтернет.

На вказаний номер телефону клієнт отримає код, його потрібно вказати в спеціальному полі, після чого почнеться процедура реєстрації. Для компанії Кредит Гроші не має значення кредитний рейтинг, наявність офіційного працевлаштування, стаж роботи позичальника. Щоб взяти позику 10000 на карту онлайн, необхідно вказати в анкеті достовірні дані про себе.

Як отримати кредит 10000 онлайн на карту

Взяти кредит 10 тисяч через інтернет не складно. Розробники сайту постаралися максимально полегшити процедуру, прискорити час реєстрації. Сума і термін кредитування вказується на головній сторінці. Автоматично прораховується ставка по кредиту, система видає остаточну суму, яку потрібно буде погасити клієнту. Якщо вона влаштовує позичальника, він переходить до оформлення позики. Для цього потрібно:

 • Зареєструватися на сайті, вказавши свої основні дані, ввести отриманий код і зайти в особистий кабінет;
 • Заповнити анкету з декількох сторінок. Система просить докладно розповісти про себе, своє фінансове становище, сімейний статус, джерела доходу;
 • Прикріпити скановану копію паспорта в спеціальну анкету на сайті Качай Гроші;
 • Пройти верифікацію картки, на яку користувач хоче отримати гроші;
 • Прочитати і підписати угоду з компанією в електронному форматі.

На протязі декількох хвилин клієнти прийде займ 10000 на карту онлайн, про що він буде проінформований в особистому кабінеті і повідомленні СМС. Важливо погасити заборгованість до кінцевої дати терміну кредитування. В іншому випадку компанія нарахує штрафні санкції, що може привести до формування боргової ями. Качай Гроші завжди йде назустріч клієнтам - якщо виникли труднощі з оплатою позики, можна зв'язатися з оператором клієнтської підтримки та проконсультуватися щодо подальших дій.

Види кредитів:

Кредит з 18 років   Безвідсотковий кредит   Кредит пенсіонерам   Кредит з поганою кредитною історією   Гроші до зарплати   Кредит за 5 хвилин   Позика онлайн на картку   Кредит без відмов   Гроші в борг   Кредит для студентів   Швидкі гроші   Мікрокредит онлайн   Швидкий кредит   Гроші на карту терміново   Терміновий кредит   Позика безробітним   без перевірки кредитної історії   Кредит без довідки про доходи   Кредит без застави