Як отримати
Получить кредит
1
Виберіть суму і строк

Ви самі вибираєте суму і строк, на які хочете позичити гроші. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, то на подачу заявки через Особистий Кабінет забере у вас менше 5 хвилин.

img
2
Оформіть заявку

Далі вам необхідно заповнити Заявку на отримання кредиту. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, наша система приймає рішення автоматично, тому ви отримаєте рішення за вашою заявкою протягом 10 хвилин по СМС, e-mail і в Особистому кабінеті.

img
3
Верифікація карти

Нам необхідно переконатися, що саме ви є держателем платіжної картки, тому на вказаній вами картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн., яку вам необхідно буде вказати на спеціальній екранній формі - точну суму з копійками (наприклад: 0.36). Дізнатися про заблоковану суму можна одним із способів:

  • через SMS від банку, яким випущено вашу картку (якщо картка підключена до послуги SMS-банкінгу);
  • зателефонувати в службу підтримки банку-емітента картки та дізнатися суму останньої транзакції по картці (телефон знаходиться на зворотній стороні картки).
  • скористатися системою Інтернет-банкінгу емітента картки та переглянути виписку за карткою;

На час перевірки дана сума буде заблокована на вашому рахунку, зняття блокування буде здійснено автоматично.

img
4
Прийняття рішення про надання кредиту

Після первісної успішної ідентифікації клієнта, рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин.

img
5
Згода з умовами Кредитного договору

Після отримання позитивного рішення, вам необхідно ознайомитися з Паспортом споживчого кредиту та умовами Кредитного договору. Ваша згода і підтвердження отримання примірника договору в електронному вигляді проводиться підписанням аналогом власноручного підпису, що відтворений засобами копіювання і електронним підписом – одноразовим ідентифікатором (алфавітно-цифровий пароль). Ви можете зробити це в Особистому Кабінеті.

img
6
Отримання грошей

Після підписання вами Кредитного договору гроші в автоматичному режимі будуть миттєво зараховані на вашу картку.

В більшості випадків кошти доступні на картці одразу. Звертаємо вашу увагу на те, що кошти можуть бути зараховані на ваш рахунок пізніше (залежить від банку-емітента картки і в деяких випадках може займати до 3 робочих днів). Це пов'язано з тим, що у кожного банку свій регламент роботи, на який ми не можемо вплинути. Ми рекомендуємо вам звернутися у ваш банк і дізнатися термін зарахування коштів на рахунок.

img
Оберіть умови позики Оберіть суму для отримання
1000 грн.
500 7000
Оберіть термін кредиту
10 днів.
5 30
Дата погашення: 26.02.19
Сума погашення: 1001 грн.