Як погасити
Получить кредит

Згідно з умовами Кредитного договору вам необхідно разово (в кінці строку) оплатити суму кредиту та нарахованих відсотків у дату погашення.

Також, ви маєте можливість оплатити суму нарахованих відсотків та пролонгувати строк дії кредиту.

1
Оплата картою (основний спосіб погашення)

Переконайтеся, що на рахунку карти достатньо коштів для погашення кредиту та відсотків. У вашому Особистому Кабінеті виберіть суму оплати та натисніть кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди можете побачити заборгованість на дату погашення, зазначену в договорі і фактичну заборгованість на поточний момент, тому ви можете сплатити кредит достроково, заплативши тільки за фактичний час користування ним.

img
2
Платіжний термінал (додатковий спосіб погашення)

Ви маєте можливість оплатити Ваш кредит через мережу терміналів Приватбанку. На це Вам необхідно витратити лише декілька хвилин. Швидко та просто:
а) в терміналі Приватбанку Вам потрібно вибрати категорію "Інші послуги" і виконати пошук по слову – "Качай гроші";
б) ввести номер Кредитного договору або номер ІПН;
в) ввести суму і оплатити кредит.

img
3
Банківський переказ (в екстрених випадках)

Якщо у вас відсутній доступ до інтернету або відсутня можливість скористатися карткою, ви можете оплатити ваш кредит в будь-якому банку України, вказавши наші реквізити:

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Код ЄДРПОУ 41697872

п/р 26508056200984 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,

МФО 380269

У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ІПН, щоб ми мали можливість ідентифікувати платіж, інакше  ваш кредит не буде погашений.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 р. № 2346-III, внутрішньобанківський переказ виконується в строк до двох операційних днів, а міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, у зв'язку з чим фактичне погашення заборгованості за Кредитним договором може статися в будь-який день в межах зазначених термінів і може привести до прострочення виконання вами грошових зобов'язань. Рекомендуємо враховувати цей момент заздалегідь.

img
Оберіть умови позики Оберіть суму для отримання
1000 грн.
500 7000
Оберіть термін кредиту
10 днів.
5 30
Дата погашення: 26.02.19
Сума погашення: 1001 грн.