1
Виберіть суму і строк

Ви самі вибираєте суму і строк, на які хочете позичити гроші. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, то на подачу заявки через Особистий Кабінет забере у вас менше 5 хвилин.

img
2
Оформіть заявку

Далі вам необхідно заповнити Заявку на отримання кредиту. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, наша система приймає рішення автоматично, тому ви отримаєте рішення за вашою заявкою протягом 10 хвилин по СМС, e-mail і в Особистому кабінеті.

img
3
Верифікація карти

Нам необхідно переконатися, що саме ви є держателем платіжної картки, тому на вказаній вами картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн., яку вам необхідно буде вказати на спеціальній екранній формі - точну суму з копійками (наприклад: 0.36). Дізнатися про заблоковану суму можна одним із способів:

  • через SMS від банку, яким випущено вашу картку (якщо картка підключена до послуги SMS-банкінгу);
  • зателефонувати в службу підтримки банку-емітента картки та дізнатися суму останньої транзакції по картці (телефон знаходиться на зворотній стороні картки).
  • скористатися системою Інтернет-банкінгу емітента картки та переглянути виписку за карткою;

На час перевірки дана сума буде заблокована на вашому рахунку, зняття блокування буде здійснено автоматично.

img
4
Прийняття рішення про надання кредиту

Після первісної успішної ідентифікації клієнта, рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин.

img
5
Згода з умовами Кредитного договору

Після отримання позитивного рішення, вам необхідно ознайомитися з Паспортом споживчого кредиту та умовами Кредитного договору. Ваша згода і підтвердження отримання примірника договору в електронному вигляді проводиться підписанням аналогом власноручного підпису, що відтворений засобами копіювання і електронним підписом – одноразовим ідентифікатором (алфавітно-цифровий пароль). Ви можете зробити це в Особистому Кабінеті.

img
6
Отримання грошей

Після підписання вами Кредитного договору гроші в автоматичному режимі будуть миттєво зараховані на вашу картку.

В більшості випадків кошти доступні на картці одразу. Звертаємо вашу увагу на те, що кошти можуть бути зараховані на ваш рахунок пізніше (залежить від банку-емітента картки і в деяких випадках може займати до 3 робочих днів). Це пов'язано з тим, що у кожного банку свій регламент роботи, на який ми не можемо вплинути. Ми рекомендуємо вам звернутися у ваш банк і дізнатися термін зарахування коштів на рахунок.

img

Згідно з умовами Кредитного договору вам необхідно разово (в кінці строку) оплатити суму кредиту та нарахованих відсотків у дату погашення.

Також, ви маєте можливість оплатити суму нарахованих відсотків та пролонгувати строк дії кредиту.

1
Оплата картою (основний спосіб погашення)

Переконайтеся, що на рахунку карти достатньо коштів для погашення кредиту та відсотків. У вашому Особистому Кабінеті виберіть суму оплати та натисніть кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди можете побачити заборгованість на дату погашення, зазначену в договорі і фактичну заборгованість на поточний момент, тому ви можете сплатити кредит достроково, заплативши тільки за фактичний час користування ним.

img
2
Платіжний термінал (додатковий спосіб погашення)

Ви маєте можливість оплатити Ваш кредит через мережу терміналів Приватбанку. На це Вам необхідно витратити лише декілька хвилин. Швидко та просто:
а) в терміналі Приватбанку Вам потрібно вибрати категорію "Інші послуги" і виконати пошук по слову – "Качай гроші";
б) ввести номер Кредитного договору або номер ІПН;
в) ввести суму і оплатити кредит.

img
3
Банківський переказ (в екстрених випадках)

Якщо у вас відсутній доступ до інтернету або відсутня можливість скористатися карткою, ви можете оплатити ваш кредит в будь-якому банку України, вказавши наші реквізити:

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Код ЄДРПОУ 41697872

п/р 26508056200984 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»,

МФО 380269

У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ІПН, щоб ми мали можливість ідентифікувати платіж, інакше  ваш кредит не буде погашений.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 р. № 2346-III, внутрішньобанківський переказ виконується в строк до двох операційних днів, а міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів, у зв'язку з чим фактичне погашення заборгованості за Кредитним договором може статися в будь-який день в межах зазначених термінів і може привести до прострочення виконання вами грошових зобов'язань. Рекомендуємо враховувати цей момент заздалегідь.

img