Перший кредит0,01%

Онлайн кредит на карту Приватбанка

Багато українців користуються картками ПриватБанку, так як банк пропонує непогані умови своїм клієнтам. Одночасно з цим з кожним роком зростає популярність мікропозик, адже їх можна отримати без необхідності збирати безліч документів, відвідувати відділення фінансової організації і спілкуватися з менеджером. З цих причин багатьох цікавлять кредити онлайн на картку ПриватБанку.

Позику на карту видають багато мікрофінансові організації, а одним з найбільш популярних кредитних сервісів є компанія Качай Гроші. У МФО Качай Гроші можна отримати кредит на картку ПриватБанку максимально просто і швидко.

Умови кредитування в компанії Качай Гроші

Нові клієнти отримують кредит онлайн під 0 відсотків. Це безстрокове акційна пропозиція, за допомогою якого компанія залучає нових клієнтів. При першому зверненні позичальник може отримати позику до 5000 гривень строком до 21 дня.

Для постійних клієнтів діє базова процентна ставка в розмірі 1,9% в день від суми позики. Однак при повторному зверненні є можливість отримати кредит на картку ПриватБанку онлайн на поліпшених умовах, адже є промокодом на знижку. Крім того, вже з другого звернення кредитний ліміт збільшується до 15000 грн, а процедура оформлення позики на картку істотно спрощується.

Чому слід оформити кредит на картку ПриватБанку онлайн в МФО Качай Гроші?

Якщо потрібні гроші в борг на картку ПриватБанку, то є чимало причин звертатися в кредитну організацію Качай Гроші:

 • Гнучкі умови кредитування - кредит можна погасити достроково, заплативши відсотки тільки за фактичні дні користування грошима, а при необхідності завжди можна безкоштовно оформити пролонгацію;
 • Часто проводяться різні акції, розігруються цінні призи серед клієнтів;
 • Базова процентна ставка всього 1,9% з можливістю її зменшення за рахунок знижок;
 • Безпроцентні позики для нових клієнтів;
 • Кредит на картку ПриватБанку можна оформити, не виходячи з дому і без паперової тяганини;
 • Можна отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією;
 • Гроші видаються без дзвінків і поручителів;
 • Компанія пропонує чесні і прозорі умови кредитування, без нав'язаних послуг, завищених комісій і прихованих обов'язкових платежів;
 • Позики видаються в день звернення.

Вимоги до позичальників

Для отримання термінової позики на картку ПриватБанку не обов'язково мати офіційну роботу або ідеальну кредитну історію. Поручителі і наявність у власності нерухомості так само не потрібні. Позичити гроші в Качай Гроші можуть будь-які громадяни України, що відповідають таким мінімальним вимогам:

 • Вік від 18 років;
 • Український паспорт з пропискою;
 • Ідентифікаційний код (ІПН);
 • Мобільний телефон, підключений до одного з українських мобільних операторів;
 • Наявність банківської карти, яка належить кредитоотримувачу;
 • Відсутність діючих прострочень по кредитах в інших МФО або банках.

Кредит на карту Приват можуть отримати особи без офіційного працевлаштування, студенти та пенсіонери, приватні підприємці, матері-одиначки, інваліди та багато інших категорій громадян.

Причинами для відмови у видачі позики можуть стати невідповідний вік і прострочення по оплаті кредиту або кредитів в інших фінансових організаціях. Також є велика ймовірність отримати відмову при неправильному заповненні анкети і / або надання неправдивих відомостей.

Як отримати кредит на картку ПриватБанку?

Багато охочих оформити позику в компанії Качай Гроші цікавляться, як отримати кредит на картку ПриватБанку. Процес оформлення мікрокредиту максимально простий і зрозумілий, і розібратися у всіх нюансах зможуть навіть не самі впевнені інтернет-користувачі. Покрокова інструкція з оформлення позики на картку:

Крок 1. Зайдіть на офіційний сайт, виберете бажану суму і термін, на який хочете її отримати.

Крок 2. Зареєструйте особистий кабінет. Оформити мікропозику на картку ПриватБанку можуть тільки зареєстровані користувачі. Створити обліковий запис можна за допомогою номера телефону або авторизувавшись через соціальні мережі: Instagram, Google, Facebook.

Крок 3. Заповніть коротку анкету, вказавши основну інформацію про себе. Необхідно заповнити всі порожні поля, чесно відповівши на кілька простих запитань.

Крок 4. Прив'яжіть банківську карту. Для верифікації потрібно вказати реквізити картки (до якого року діє, CVV код, номер картки). Також на ній тимчасово блокується до 1 грн, і позичальник повинен вказати точну заблоковану суму в копійках. Тим самим клієнт підтверджує, що карта дійсно належить йому.

Крок 5. Дочекайтеся рішення щодо позики, яке приймається протягом 10-30 хвилин. Якщо позика схвалений, залишається тільки підписати електронний кредитний договір, вказавши код з СМС.

Крок 6. Після підписання договору гроші моментально надходять на карту.

Якщо перша позика погашений без прострочень, то при повторних зверненнях можна отримати кредит без відмови. Крім цього, при повторних зверненнях не потрібно заново заповнювати анкету, а рішення щодо позики приймається системою автоматичні протягом 10 хвилин. Це істотно спрощує процедуру оформлення позики.

Як можна погасити кредит?

Оформляється онлайн займ на картку ПриватБанку, а ось погасити його можна різними способами:

 • За допомогою банківської карти в особистому кабінеті сервісу;
 • Готівкою в платіжних терміналах самообслуговування;
 • Через онлайн сервіс Pogashay;
 • Банківським переказом за реквізитами компанії.

Позичальник сам вибирає, яким саме способом повернути гроші. Але основним і найбільш зручним способом є оплата з карти. При оплаті з карти не стягується комісія, а гроші миттєво надходять на рахунок компанії.

 

Види кредитів:

Кредит студентам онлайн на карту  Кредит без довідок  Кредит на карту пенсіонерам  Кредит з 18 років на карту  Кредит на карту Ощадбанку