Про нас
Получить кредит
img
Про сервіс

Онайн кредити — це новий зручний сервіс, що дозволяє дуже просто отримати кредит на картку Visa і MasterCard українських банків в будь-якому місці та в будь-який час, всього за кілька хвилин. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, онлайн 24/7, тому ви завжди можете розраховувати на нас, якщо вам терміново необхідні гроші!

img
Наш кредит

Ми надаємо кредити в сумі до 7000 гривень строком до 30 календарних днів. Все, що вам необхідно для отримання кредиту — це наявність доступу до інтернету і діюча банківська карта будь-якого українського банку.

 

Після успішної ідентифікації клієнта рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення, гроші автоматично перераховуються на вашу карту. Середній термін, протягом якого гроші з’являться на вашій карті — 15 хвилин.

 

Ми постійно вдосконалюємо нашу систему прийняття рішень, тому, навіть у разі відмови, рекомендуємо повторно звертатися до нас через деякий час і підтримувати особисту інформацію в актуальному стані.

img
Гарантовано

Онлайн кредити — це швидке надання кредитів на прозорих і чесних умовах. Якщо ви вчасно і в повному обсязі здійсните оплату зобов'язань за кредитом, ніяких інших платежів у вас не виникне.

Щодня, протягом наявності заборгованості по кредиту, у вашому Особистому кабінеті ви бачите суму до погашення. Тому у вас є можливість здійснити оплату заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит лише за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувались кредитом, без будь-яких комісій за дострокову оплату кредиту.

Якщо у вас виникне необхідність у пролонгації кредиту, ми гарантуємо вам таку можливість на визначених кредитним договором умовах.

Ми використовуємо найвищі стандарти захисту даних, тому всі ваші дані повністю конфіденційні і не підлягають розкриттю третім особам без вашої згоди (крім випадків, передбачених законодавством).

Оберіть умови позики Оберіть суму для отримання
1000 грн.
500 7000
Оберіть термін кредиту
10 днів.
5 30
Дата погашення: 26.02.19
Сума погашення: 1001 грн.