Меню

0 (800) 312-727

Щодня ми будуємо плани та йдемо до своєї мрії. Робота, турбота про сім’ю та будинок займають все більше нашого часу, а фінансові питання стають гострішими та масштабнішими. Добре, коли вдається впоратися власними силами, а у разі тимчасових грошових каталізмів на допомогу завжди прийде кредитний сервіс Кача Гроші. Наші міні позики онлайн на карту допоможуть швидко відновити колишній порядок справ і налагодити життя. Все більше українців довіряють нам, і ми пишаємось цим!

Як взяти міні позику?

Оформлення позики відбувається, не виходячи з дому чи офісу, а весь процес займає трохи більше 20 хвилин. Для доступу до ресурсу потрібен будь-який сучасний девайс (ноутбук, телефон або планшет) та інтернет. Покрокова інструкція отримання міні позики цілодобово та онлайн на карту в Україні виглядає так:

 • На сайті сервісу «Кача Гроші» ознайомтеся з умовами надання кредиту та за допомогою розумного калькулятора розрахуйте суму та термін.
 • Зареєструйтесь у власному кабінеті.
 • При першому зверненні потрібно заповнити заявку. При наступних даних будуть підвантажуватись автоматично. Вказуючи особисту інформацію, будьте максимально уважні та чесні! Будь-яка неточність чи помилка негативно вплине рішення про видачі потрібної суми.
 • Наступним етапом, після погодження кредиту, слід ознайомлення з його паспортом (умовами) та власне оформлення.
 • Далі відбувається верифікація банківської картки, на яку будуть спрямовані гроші.
 • Остання дія: ознайомтеся з договором та підпишіть його. Після цього кошти перераховуються на картку клієнта моментально.

Переваги міні позики «Кача Гроші»

Міні позики онлайн на карту терміново – це не просто вигідний і швидкий кредит на будь-які випадки життя, це також:

 1. Фінансова допомога без відмови, без перевірок та зайвих питань.
 2. Видача необхідної суми на день звернення.
 3. Лояльні та гнучкі умови надання необхідних розмірів позики для кожного.
 4. Професійна підтримка клієнта.
 5. Можливість взяти позику безробітним.

Умови оформлення онлайн заявки на міні позику

Термінові та цілодобові міні позики онлайн мають низку умов, дотримуючись яких, клієнт зможе без проблем не лише оформити позику, а й вчасно здійснити погашення заборгованості.

Яку суму можна взяти?

За першого звернення максимально можлива сума фінансування становить 5 000 грн. від 0,01%. Наступні звернення підвищують до 15 000 грн. Мінімальна сума залишається однаковою і становить 1000 грн.

Кому видають міні позику?

Міні позики онлайн на картку доступні громадянам України віком від 18 до 70 років. Під час оформлення потенційний клієнт повинен мати при собі оригінали паспорту та ІПН, а також активну картку будь-якого українського банку (платіжних систем VISA або Mastercard).

Як повернути гроші?

Повертати борг за кредитом так само легко, як і отримувати фінансування. Для цього ми передбачили одразу кілька способів:

 • Прямо на сайті сервісу в особистому кабінеті за допомогою кнопки «Сплатити кредит». Кошти будуть зараховані миттєво.
 • Через термінальну мережу ПриватБанку або сервіс Pogashay.
 • Через касу банківського відділення. Підійде будь-який український банк.

Причини можливої відмови заявки

Серед найпопулярніших причин відмови – вказівка недостовірної інформації у заявці чи помилки у її заповненні. Тому, якщо ви хочете не витрачати час на пошук інших каналів кредитування, будьте максимально уважні та чесні при заповненні заявки.

На другому місці перебувають: судимість, облік у психдиспансері, тривала відсутність роботи, перебування у клієнтському чорному списку кредитної організації.

Як не допустити штрафних санкцій та пролонгація міні позики

Для того, щоб мати можливість і надалі без проблем отримувати міні позику на карту онлайн безвідмовно, потрібно стежити за своєю кредитною історією: не допускати прострочок платежів, виконувати свої обов’язки вчасно та в повному розмірі. До того ж, дисциплінований клієнт завжди зможе розраховувати на таку послугу, як пролонгація.

Мікрокредитний сервіс «Кача Гроші» – це не лише якісне та сучасне обслуговування. Це також доступне та вигідне вирішення фінансових питань у будь-який час доби. Ставайте клієнтом нашого сервісу та забудьте про проблеми з грошима!