Де взяти кредит
без довідки про доходи

Онлайн кредит
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін платежу:
20 дн.
20 днів
20 днів
Я маю промокод
Сума:
Плата за кредит:
Сума погашення на :

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (до 30 днів). Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться тут, персональні - в договорі.

Взяти гроші в кредит без довідок та поручителів найпростіше в онлайн режимі на сайті мікрофінансової організації. «Качай Гроші» пропонує клієнтам взяти позику без довідок на картку. Це найшвидший спосіб отримати гроші без підтвердження та перевірок. З моменту оформлення заявки до зарахування коштів на картку позичальника потрібно в середньому 10-15 хвилин.

Послуга гроші в борг без довідок про доходи розрахована на українців, яким потрібні гроші тут і зараз – без формальностей та бюрократичних процедур. Взяти позику без довідок на картку можуть люди, які працюють без трудової книжки та офіційного оформлення, або зайняті неповний робочий день – всі ті, кому важко надати до кредитної організації документи, що підтверджують дохід:

Пенсіонери
Жінки у декретній відпустці
Домогосподарки
Студенти бюджетної та контрактної форм навчання
Фрілансери та самозайняті
Безробітні громадяни

Скільки можна взяти у кредит

Позика без поручителів і документів, що підтверджують, не буде великою. При цьому взяти в кредит онлайн без довідок можна достатню суму для вирішення більшості побутових проблем. У «Качай Гроші» нові клієнти без проблем отримають від 500 до 5 тис. грн. на термін до 21 дня. Українці, які раніше співпрацювали з кредитною організацією, можуть оформити на місяць кредит на картку на суму до 15 тис. грн без довідок онлайн.

Скептики скажуть, що банки пропонують набагато більше суми та терміни. Але де ви бачили банк, який погодиться видати кредит онлайн без довідок та поручителів. При цьому МФО видають позички без прив’язки до області чи міста. Позику без довідки про доходи можна оформити не лише з Києва, Львова, Одеси чи Харкова. Подати заявку можна навіть із глухого села. Головне, щоб ви мали доступ до інтернету.

Як взяти кредит без довідки про доходи

Насамперед потрібно зайти на офіційний сайт «Качай Гроші». На кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму та термін, протягом якого готові погасити позику без довідки про доходи. Заповніть анкету позичальника із зазначенням ваших персональних даних. Не хвилюйтесь – вся особиста інформація клієнтів надійно захищена від витоків.

Ознайомившись із умовами кредитування, клієнту залишиться підписати договір за допомогою СМС. Гроші надійдуть на картку протягом 20 хвилин після оформлення заявки на позику без довідок.

Щоб терміново взяти кредит без довідок у «Качай Гроші», знадобиться мінімум документів:

Паспорт громадянина України
Індивідуальний податковий номер (ІПН)
Банківська картка, на яку надійдуть гроші
Мобільний телефон для СМС підтвердження позички

Єдине обмеження при оформленні онлайн-кредиту без довідок – вік позичальника. До 18 років українці не можуть стати клієнтами МФО незалежно від зайнятості та доходу.

Де отримати швидкий кредит готівкою без довідки про доходи

За готівкою варто звертатися до банку. Але в цьому випадку, щоб отримати схвалення заявки, позичальнику доведеться надати стос документів, серед яких часто довідки з місця роботи або про доходи. У великій фінансовій установі таку послугу навряд чи вдасться отримати у стислий термін.

Альтернативою банку стане ломбард. Але тут потрібна застава – значить про оформлення позики через інтернет не може бути мови. Цінності, які виступатимуть матеріальним забезпеченням кредиту, потрібно особисто принести до пункту прийому.

Онлайн кредит готівкою без довідок і поручителів можуть надати деякі МФО. Але в цьому випадку навряд чи вдасться зробити все віддалено. До того ж, МФО, які видають готівку, пропонують гроші під вищі відсоткові ставки – так вони компенсують відсутність перевірки позичальника, яку проходять усі люди при оформленні банківської картки.

Якщо вам потрібна саме готівка – розумніше оформити кредит без довідок через інтернет на картку. А отримавши гроші на рахунок, просто перевести в готівку їх у найближчому банкоматі. Тим більше, що перший кредит на сайті Качай Гроші оформляється під 0,01% на день. Навіть із комісією за зняття готівки, яку можуть стягувати деякі банкомати, це більш ніж вигідне рішення.