Меню

0 (800) 312-727

Багатьох цікавить питання: Акційний кредит під 0,01% на картку – це міф чи реальність? Розглянемо докладно, що це за «звір» – чи існує насправді «безвідсотковий кредит», чи це все вигадки маркетологів.

Згідно з українським законодавством (і така норма діє не лише в нашій країні), видача кредитів під 0% заборонена, тому кредитні компанії пропонують клієнтам акційний кредит, який видають під мінімальну ставку – символічні 0,01% на день. При цьому, інші правила видачі нічим не відрізняються від звичайних позик із відсотками. Така акція дозволяє кредиторам залучати позичальників практично безкоштовними позиками.

Акційний кредит онлайн від 0,01%: де взяти

Гроші в борг без відсотків активно рекламують банки та МФО. Але ж це різні послуги. Великі фінансові установи залучають клієнтів на великі суми і довгострокові програми кредитування. Оформляючи кредит у мільйон гривень, клієнт вже забезпечує банку гарний заробіток на комісіях за обслуговування, відкриття рахунку тощо. Мікрофінансові організації орієнтуються на людей, яким потрібні гроші до зарплати – до 15 тис.грн. на термін до 30 днів. Тут не змусять відкривати рахунок, тож захмарних комісій теж не буде. Для кредитних компаній важливо показати, що співпраця з ними – це проста, швидка, зрозуміла та безпечна процедура. Заради цього МФО в Україні жертвують прибутком за першу позику, віддаючи її без відсотків.

Один із варіантів позики від 0,01% пропонує компанія «Кача Гроші». Новим клієнтам сервіс видає акційний кредит від 0,01% на день, онлайн на картку. Наша мета – залучення нових клієнтів, багато з яких звертається до нас знову і знову, щоб отримати кредит онлайн без відмови. Ми довіряємо своїм клієнтам та впевнені, що це допомагає вибудовувати чесні довгострокові партнерські відносини.

Акційна позика від 0,01% на картку: умови оформлення

В «Кача Гроші» оформити акційний кредит онлайн на картку може будь-який українець, який відповідає базовим вимогам МФО:

 • Вік від 18 до 70 років
 • Мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України та код ІПН
 • Наявність чинної банківської картки та мобільного телефону

Як бачите, нічого специфічного. Якщо ви підходите за перерахованими вище критеріями, при першому зверненні вам доступна мікропозика онлайн від 0,01% на день:

 • Взяти в борг можна від 1000 до 5 000 грн
 • Термін кредитування – від 5 до 30 днів
 • Процентна ставка становитиме 0,01% на добу

Умови кредитування є абсолютно прозорими. Детальну інформацію про мікрокредит ви знайдете в договорі кредитування. А наша клієнтська підтримка проконсультує та допоможе розібратися з будь-якими питаннями: 097 369-41-11; 095 369-41-11; 063 369-41-11; 0 800 312-727.

Як отримати акційний кредит від 0,01% онлайн на картку

“Кача Гроші” не вимагають від позичальника жодної додаткової інформації. Щоб узяти акційну позику від 0,01%, не доведеться пояснювати, навіщо знадобилися гроші. Все, що клієнту потрібно зробити, це виконати кілька простих дій:

 • Зареєструватися на сайті та створити особистий кабінет. Завдяки простій навігації та підказкам, реєстрація займе до 10 хвилин
 • Вибрати суму та термін, на який хочете оформити позику на картку без відсотків
 • Пройти верифікацію банківської картки
 • Дочекатися рішення та у разі позитивної відповіді отримати кошти на банківську картку

Грошима позичальник може розпоряджатися на власний розсуд: зняти готівку в будь-якому банкоматі або розраховуватися безготівково. Важливо, щоб до кінця закінчення договору ви змогли погасити кредит.

Хто може отримати відмову

При зверненні по кредит завжди існує невелика ймовірність отримати відмову. З труднощами при оформленні швидкої акційної позики часто стикаються такі категорії позичальників:

 • З діючими кредитами в інших організаціях
 • З простроченнями за кредитами в минулому
 • З судимостями

Але найпоширенішою причиною відмов залишаються безглузді помилки, які допускає позичальник під час заповнення анкети. Їх можна уникнути, якщо до процесу подання заявки на акційний кредит від 0,01% на день поставитися з належною увагою.