Безвідсотковий кредит

Сredit calculator
Сума:
2000 грн
500 грн
5000 грн
Термін:
15 дн.
15 днів
15 днів
Повернути до:
пн, 21.09.2020
Сума:
2000
Відсотки:
2
Повернути:
2002
Я маю промокод

Багатьох цікавить питання: Безвідсотковий кредит на карту – це міф чи реальність? Розглянемо докладно, що це за «звір», чи існує він насправді чи це все вигадки маркетологів.

Згідно з українським законодавством (і така норма діє не лише в нашій країні), видача кредитів під 0 відсотків заборонена. Але це не заважає кредитним компаніям пропонувати клієнтам безвідсотковий кредит.

Щоб послуга могла називатися кредит без відсотків, його видають під мінімальну ставку – символічні 0,01%. При цьому інші правила видачі нічим не відрізняються від звичайних позик із відсотками. Така акція, що постійно діє, дозволила кредиторам залучати позичальників практично безкоштовними позиками і залишатися в правовому полі України.

Безвідсотковий кредит онлайн: де взяти

Гроші в борг без відсотків активно рекламують банки та МФО. Але ж це різні послуги. Великі фінансові установи заманюють клієнтів великі суми і довгострокові програми кредитування. Оформляючи кредит у мільйон гривень, клієнт вже забезпечує банку гарний заробіток на комісіях за обслуговування, відкриття рахунку тощо.
Мікрофінансові організації орієнтуються на людей, яким потрібні гроші до зарплати – до 10-15 тис. грн. на термін до місяця. Тут не змусять відкривати рахунок, тож захмарних комісій теж не буде. Для кредитних компаній важливо показати, що співпраця з ними – це зрозуміла та безпечна процедура. Заради цього МФО в Україні жертвують прибутком за першу позику, віддаючи її без відсотків.

Найкращий варіант позики під 0% пропонує компанія «Качай Гроші». Новим клієнтам сервіс видає безвідсотковий кредит онлайн на картку за ставкою 0,01% за день користування грошима. Наша вигода – залучення нових клієнтів, багато хто з яких звертається до нас знову і знову, щоб отримати кредит онлайн без відмови. Ми довіряємо своїм клієнтам та впевнені, що це допомагає вибудовувати чесні довгострокові партнерські відносини.

Безвідсоткова позика на картку: умови оформлення

У «Качай Гроші» оформити безвідсотковий кредит онлайн на картку може будь-який українець, який відповідає базовим вимогам МФО:

Вік від 18 до 65 років
Мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України та код ІПН
Наявність чинної банківської картки та мобільного телефону

Як бачите, нічого специфічного. Якщо ви підходите за перерахованими вище критеріями, при першому зверненні вам доступна мікропозика онлайн без відсотків:

Взяти в борг можна від 500 до 5 000 грн
Термін кредитування – від 5 до 21 днів
Процентна ставка становитиме 0,01% на добу

Умови кредитування є абсолютно прозорими. Детальну інформацію про мікрокредит без відсотків ви знайдете в договорі кредитування. А наша клієнтська підтримка проконсультує та допоможе розібратися з будь-якими питаннями.

Як взяти безвідсотковий кредит онлайн на картку

“Качай Гроші” не вимагають від позичальника жодної додаткової інформації. Щоб узяти позику без відсотків, не доведеться пояснювати, навіщо знадобилися гроші. Все, що клієнту потрібно зробити, це виконати кілька простих дій:

Зареєструватися на сайті та створити особистий кабінет. Завдяки простій навігації та підказкам, реєстрація займе до 10 хвилин
Вибрати суму та термін, на який хочете оформити позику на картку без відсотків
Пройти верифікацію банківської картки
Дочекатися рішення та у разі позитивної відповіді отримати кошти на банківську картку

Грошима позичальник може розпоряджатися на власний розсуд: зняти готівку в будь-якому банкоматі або розраховуватися безготівково. Важливо, щоб до кінця закінчення договору ви змогли погасити кредит.

Хто може отримати відмову

При зверненні по кредит завжди існує невелика ймовірність отримати відмову. З труднощами при оформленні швидкої позики без відсотків часто стикаються такі категорії позичальників:

З діючими кредитами в інших організаціях
З простроченнями за кредитами в минулому
З судимостями

Але найпоширенішою причиною відмов залишаються безглузді помилки, яких допускає позичальник під час заповнення анкети. Їх можна уникнути, якщо до процесу подання заявки на кредит під 0 відсотків на картку поставитися з належною увагою.